AVANT 200-sarja Varaosaluettelo

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Koko: px
Aloita esitys sivulta:

Download "AVANT 200-sarja Varaosaluettelo"

Transkriptio

1 AVANT 200-sarja Varaosaluettelo ALKAEN SARJANUMEROSTA: ;43509 AVANT 216 AVANT 220 A2978 A21140 Valmistaja: YLÖTIE YLÖJÄRVI Puh Fax

2 2 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO Sisällysluettelo SUOJAKAARI A AVANT 216 A2978 4,5 AVANT 220 A ,7 AVANT 220 KOKOONPANO A1356 8,9 AVANT 216 KOKOONPANO A ,11 MOOTTORIKOKOONPANO 220 / KOHLER A ,13 MOOTTORIKOKOONPANO 216 / HONDA A ,15 PUOMI KP A ,17 KÄSIJARRU KP A SÄHKÖKOKOONPANO 220 / KOHLER A SÄHKÖKOKOONPANO 216 / HONDA A ETU-NAPAMOOTTORI KP A TAKA-NAPAMOOTTORI KP A POLTTOAINETANKKI KP A ISTUIN KP A JOUSTOELEMENTTI A AJOPOLJIN KP A AJONLETKUTUS A LETKUTUS avoinpiiri/kenno A ,27

3 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO SUOJAKAARI A A SUOJAKAARI,VASEN 2 A SUOJAKAARI,OIKEA 3 A SELKÄNOJA 4 A KATTOKAARI 5 A POIKITTAISPALKKI, TAKA 6 A KATTOLEVY KUUSIORUUVI ZN M10* 30 DIN KUUSIORUUVI ZN M 8* 20 DIN KUUSIORUUVI ZN M 6* 20 DIN KUUSIOMUTTERI M10 DIN 985 ZN KUUSIOMUTTERI ZN M8 DIN 985 NYLOC KUUSIOMUTTERI M6 DIN 985 ZNNYLOC ALUSLEVY M10 11 DIN ALUSLEVY M 8 8,4*20*1,25 ZN ALUSLEVY M 6 6,5*20*1,25 ZN

4 4 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO AVANT 216 A2978

5 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO AVANT 216 A A AVANT 216 KOKOONPANO 2 A SUOJAKAARI 3 A SIVUSUOJA,VASEN 4 A SPOILERI 5 A SIVUSUOJA,OIKEA 6 A ETUSUOJA,OIKEA 7 A ETUSUOJA,VASEN 8 A ETULOKASUOJA A TAKALOKASUOJA 9 A HYDR.TANKINKANSI 10 A KOJETAULU 11 A LETKUSUOJA RENGAS+VANNE NURMIK 20* /4PR RENGAS+VANNE TRAKT 21* /4PR 13 A ISTUIN KP 14 A KULMAKIINNIKE, JYRKKÄ 15 A KULMAKIINNIKE, LOIVA 16 A SUOJANKIIINIKE, LYHYT 17 A SUOJANKIIINIKE, PITKÄ 18 A TARRA, VIRTALUKKO 19 A TARRA, KUORMAIMENKÄYTTÖVIPU 20 A TARRA, AJONVAPAUTUS 21 A TARRA, KAASU/RYYPPY 22 A TARRA, OIKEASIVU 23 A TARRA, AVANT A KULMAKIINNIKE/KOJELAUTA 25 A TARRA AVANT 60* A TARRA, KOJELAUTA, OIKEA 27 A TARRA, KOJELAUTA/SUOMI 28 A TARRA, KOJELAUTA, VASEN

6 6 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO AVANT 220 A21140

7 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO AVANT 220 A A AVANT 220 KOKOONPANO 2 A SUOJAKAARI 3 A SIVUSUOJA,VASEN 4 A SPOILERI 5 A SIVUSUOJA,OIKEA 6 A ETUSUOJA,OIKEA 7 A ETUSUOJA,VASEN 8 A ETULOKASUOJA 9 A HYDR.TANKINKANSI 10 A KOJETAULU 11 A LETKUSUOJA RENGAS+VANNE NURMIK 20* /4PR RENGAS+VANNE TRAKT 21* /4PR 13 A ISTUIN KP 14 A KULMAKIINNIKE, JYRKKÄ 15 A KULMAKIINNIKE, LOIVA 16 A SUOJANKIINIKE, LYHYT 17 A SUOJANKIINIKE, PITKÄ 18 A TARRA, VIRTALUKKO /KOHLER 19 A TARRA, KUORMAIMENKÄYTTÖVIPU 20 A TARRA, AJONVAPAUTUS 21 A TARRA, KAASU/RYYPPY 22 A TARRA, OIKEASIVU 23 A TARRA, AVANT A KULMAKIINNIKE/KOJELAUTA 25 A TARRA AVANT 60* A TARRA, KOJELAUTA, OIKEA 27 A TARRA, KOJELAUTA/SUOMI+LINSSI AVANT 28 A TARRA, KOJELAUTA, VASEN

8 8 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO AVANT 220 KOKOONPANO A A RUNKO KP 2 A TAKARUNKO HITS.KP 3 A MOOTTORIKOKOONPANO KOHLER 4 A PUOMI KP 5 A LETKUTUS (AVOINPIIRI)/KENNO 6 A AJONLETKUTUS 7 A SÄHKÖTARV.KOK.PANO / KOHLER 8 A POLTTOAINETANKKI KP 9L 9 A AJOPOLJIN KP 10 A KANNATIN,VASEN KP 11 A SIVULEVY HITS. KP

9 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO A ISTUIMENALUSTA KOHLER 13 A KÄSIJARRU KP 14 A SIVUSEINÄ,VASEN KP 15 A SIVUSEINÄ,OIKEA KP 16 A HYDR.TANKIN HITS. KP 17 A JÄÄHD.KENNON KOTELO 18 A YLÄLEVY KP 19 A TAKAPALKKI KP 20 A REUNAKANNAKE 21 A ETUNAPAMOOTTORI KP 22 A TAKANAPAMOOTTORI KP 23 A TAKAPAINOPIDIKE 24 A TAKAPAINO 9.7KG 25 A SUOJA 26 A LISÄHYDR.VENTTIILIN RIPUSTIN 27 A HUOLTOTUKI 28 A AKUNPIDIKE KP 29 A SARANA 30 A PAKOPUTKI 31 A VUOTOLETKUSARJA, ETU, VASEN 32 A VUOTOLETKUSARJA, TAKA, OIKEA 33 A VUOTOLETKU RENGASSOKKA 9,5 MM ZN 35 A LETKUKANNAKE, ALA 36 A LETKUPIDIKE 37 A NIVELTAPPI 38 A KULJETUSTUKI 39 A VÄLISUOJA AKKU YUASA YB16L-B 12V19AH PUHALLIN SPAL VA14-AP11/C-34A 42 A MITTATIKKU-HUOHOTIN R 1 1/4" NIVELLAAKERI GE30ES F47/30-22(18) LÄPIVIENTIKUMI F68/60/ LÄPIVIENTIKUMI F32/28/ KUUSIOKOLOTULPPA R 1/2" KUUSIORUUVI ZN M 8* 20 DIN KUUSIORUUVI ZN M10* 20 DIN KUUSIORUUVI ZN M10* 30 DIN KUUSIORUUVI ZN M 6* 16 DIN KUUSIOMUTTERI M16 DIN 985 ZNNYLOC KUUSIOMUTTERI M10 DIN 985 ZN KUUSIOMUTTERI ZN M8 DIN 985 NYLOC KUUSIOMUTTERI M6 DIN 985 ZNNYLOC ALUSLEVY M10 R11 DIN 440 ZN KORI ALUSLEVY M10 A10 DIN 127 ZN JOUSI ALUSLEVY M16 18 DIN 126 ZN ALUSLEVY M 8 A8,4 DIN 125 ZN ALUSLEVY M 6 A6,4 DIN 6798 ZN * JOUSISOKKA 8* 50 DIN RASVANIPPA DIN R1/8" SUORA 62 A KÄÄNTÖSYLINTERI F40/F20* A LÄMPÖKILPI

10 10 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO AVANT 216 KOKOONPANO A A RUNKO KP 2 A TAKARUNKO HITS.KP 3 A MOOTTORIKOKOONPANO 4 A PUOMI KP 5 A LETKUTUS (AVOINPIIRI)/KENNO 6 A AJONLETKUTUS 7 A SÄHKÖTARV.KOK.PANO 8 A POLTTOAINETANKKI KP 9L 9 A AJOPOLJIN KP 10 A KANNATIN,VASEN KP 11 A SIVULEVY HITS. KP

11 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO A ISTUIMENALUSTA HONDA 13 A KÄSIJARRU KP 14 A SIVUSEINÄ,VASEN KP 15 A SIVUSEINÄ,OIKEA KP 16 A HYDR.TANKIN HITS. KP 17 A JÄÄHD.KENNON KOTELO 18 A YLÄLEVY KP 19 A TAKAPALKKI KP 20 A REUNAKANNAKE 21 A ETUNAPAMOOTTORI KP 22 A TAKANAPAMOOTTORI KP 23 A TAKAPAINOPIDIKE 24 A TAKAPAINO 9.7KG 25 A SUOJA 26 A LISÄHYDR.VENTTIILIN RIPUSTIN 27 A HUOLTOTUKI 28 A AKUNPIDIKE KP 29 A SARANA 30 A PAKOPUTKI 31 A VUOTOLETKUSARJA, ETU, VASEN 32 A VUOTOLETKUSARJA, TAKA, OIKEA 33 A VUOTOLETKU RENGASSOKKA 9,5 MM ZN 35 A LETKUKANNAKE, ALA 36 A LETKUPIDIKE 37 A NIVELTAPPI 38 A KULJETUSTUKI 39 A VÄLISUOJA AKKU YUASA YB16L-B 12V19AH PUHALLIN SPAL VA14-AP11/C-34A NIVELLAAKERI GE30ES F47/30-22(18) LÄPIVIENTIKUMI F68/60/50,S=4H= LÄPIVIENTIKUMI F32/28/24,S=4,H= KUUSIOKOLOTULPPA R 1/2" KUUSIORUUVI ZN M 8* 20 DIN KUUSIORUUVI ZN M10* 20 DIN KUUSIORUUVI ZN M10* 30 DIN KUUSIORUUVI ZN M 6* 16 DIN KUUSIOMUTTERI M16 DIN 985 ZNNYLOC KUUSIOMUTTERI M10 DIN 985 ZN KUUSIOMUTTERI ZN M8 DIN 985 NYLOC KUUSIOMUTTERI M6 DIN 985 ZNNYLOC ALUSLEVY M10 R11 DIN 440 ZN KORI ALUSLEVY M10 A10 DIN 127 ZN JOUSI ALUSLEVY M16 18 DIN 126 ZN ALUSLEVY M 8 A8,4 DIN 125 ZN ALUSLEVY M 6 A6,4 DIN 6798 ZN * JOUSISOKKA 8* 50 DIN RASVANIPPA DIN R1/8" SUORA 62 A KÄÄNTÖSYLINTERI F40/F20* A LÄMPÖKILPI

12 12 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO MOOTTORIKOKOONPANO AVANT 220 / KOHLER A POLTTOMOOTTORI, BENS. KOHLER CV20S SÄÄTÖTILAV.PUMPPU NT12PV14-14 HI HYDR. PUMPPU PLP20.8D0-03S1-LBE HAMMASHIHNA GT MGT-20 5 A PERUSLEVY 6 A PUMPUNLAIPPA 7 A PAKOSARJA KOHLER 8 A HAMMASHIHNAPYÖRÄ Z=44 9 A HAMMASHIHNAPYÖRÄ Z=44 10 A HIHNASUOJA KP 11 A KIRISTYSKELKKA KP 12 A VÄLIHOLKKI 13 A IMULETKO L= A IMULETKO L= A PAKOPUTKEN ULKO-OSA 16 A PAKOPUTKEN SISOSA 17 A RENGAS 18 A JOUSI 3*41*140 nt 8,5

13 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO A HYDR.LETKU L= SÄÄTÖLAITE F7110 (KAASUVIPU) 21 A KAASUVAIJERI AVANT RIKASTIMEN VAIJERI HN PAINELAIPPA 2GB12 (R1/2"-F40 AL) PAINELAIPPA 1GQ38 (R3/8"-F30 AL) PAINELAIPPA 1GB38 (R3/8"-F35 AL) 26 A IMUNIPPA KULMALIITIN 90 AST C40XS12-1/ PERUSLIITIN F40XS10-3/ PUTKITULPPA PNTXS PERUSLIITIN F40XS12-1/2 31 A ÖLJYNLASKUNIPPA 32 A KURISTINNIPPA R1/8"-UNF 7/16" LETKUNKIRISTIN ABA MM ZN KUUSIORUUVI ZN M14* 40 DIN KUUSIORUUVI ZN M12* 35 DIN KUUSIORUUVI ZN M 8* 50 DIN KUUSIORUUVI ZN M 8* 16 DIN UPPOK.RISTIURARUUVI M4*25 DIN KUUSIOMUTTERI M14 DIN 985 ZNNYLOC KUUSIOMUTTERI M12 DIN 985 ZNNYLOC KUUSIOMUTTERI M12 DIN 934 ZN KUUSIOMUTTERI ZN M8 DIN 985 NYLOC KUUSIOMUTTERI M4 DIN 985 ZNNYLOC ALUSLEVY M10 R11 DIN 440 ZN KORI ALUSLEVY M10 A10 DIN 127 ZN JOUSI ALUSLEVY M14 A15 DIN 125 ZN ALUSLEVY M12 A13 DIN 125 ZN ALUSLEVY M 8 A8,4 DIN 125 ZN KULMALIITIN 90 AST. C40XS12-3/ TÄRINÄNERISTIN, LIERIÖ, PERUSLIITIN F40XS6-1/4" 53 A KIILA 6.3*6.3*20 54 A HYDR.LETKU L= A HYDR.LETKU L= KULMALIITIN 90 AST C6XS LETKUNKIRISTIN 11-17MM ABA ILMANSUODATINPANOS ILMANSUODATIN,ESI HYDR.SUODATIN PALUU HYDR.PAINESUODATIN POLTTOAINESUODATIN MOOTTORIÖLJYNSUODATIN A HUOHOTINSUODATIN,ÖLJYNMITTATIKKU SYTYTYSTULPPA

14 14 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO MOOTTORIKOKOONPANO AVANT 216 / HONDA A POLTTOMOOTTORI HONDA GXV530 DXA SÄÄTÖTILAV.PUMPPU NT12PV14-14 HI HYDR. PUMPPU PLP20.6,3D0-03S1-LBE HAMMASHIHNA GT MGT-20 5 A PERUSLEVY 6 A PUMPUNLAIPPA 7 A PAKOSARJA HONDA GCV A HAMMASHIHNAPYÖRÄ Z=44 9 A HAMMASHIHNAPYÖRÄ Z=44 10 A HIHNASUOJA KP 11 A KIRISTYSKELKKA KP 12 A VÄLIHOLKKI 13 A IMULETKO L= A IMULETKO L= A PAKOPUTKEN ULKO-OSA 16 A PAKOPUTKEN SISŽOSA 17 A RENGAS 18 A JOUSI 3*41*140 nt 8,5 19 A HYDR.LETKU L= SÄÄTÖLAITE F7110 (KAASUVIPU) 21 A KAASUVAIJERI RIKASTIMEN VAIJERI HN PAINELAIPPA 2GB12 (R1/2"-F40 AL) PAINELAIPPA 1GQ38 (R3/8"-F30 AL) PAINELAIPPA 1GB38 (R3/8"-F35 AL) 26 A IMUNIPPA KULMALIITIN 90 AST C40XS12-1/ PERUSLIITIN F40XS10-3/8

15 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO PUTKITULPPA PNTXS PERUSLIITIN F40XS12-1/2 31 A ÖLJYNLASKUNIPPA 32 A KURISTINNIPPA R1/8"-UNF 7/16" LETKUNKIRISTIN ABA MM ZN KUUSIORUUVI ZN M14* 40 DIN KUUSIORUUVI ZN M12* 35 DIN KUUSIORUUVI ZN M 8* 50 DIN KUUSIORUUVI ZN M 8* 16 DIN KUUSIORUUVI ZN UNF 7/16"- 3/4" UPPOK.RISTIURARUUVI M4*25 DIN KUUSIOMUTTERI M14 DIN 985 ZNNYLOC KUUSIOMUTTERI M12 DIN 985 ZNNYLOC KUUSIOMUTTERI M12 DIN 934 ZN KUUSIOMUTTERI ZN M8 DIN 985 NYLOC KUUSIOMUTTERI M4 DIN 985 ZNNYLOC ALUSLEVY M10 R11 DIN 440 ZN KORI ALUSLEVY M10 A10 DIN 127 ZN JOUSI ALUSLEVY M14 A15 DIN 125 ZN ALUSLEVY M12 A13 DIN 125 ZN ALUSLEVY M 8 A8,4 DIN 125 ZN KULMALIITIN 90 AST. C40XS12-3/ TÄRINÄNERISTIN, LIERIÖ, PERUSLIITIN F40XS6-1/4" 53 A KIILA 6.3*6.3* MOOTTORIN ÖLJYNSUODATIN POLTTOAINESUODATIN ILMANSUODATIN ULOMPI ILMANSUODATIN SYÖTTÖPAINESUODATIN SYTYTYSTULPPA

16 16 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO PUOMI A A PUOMI HITS. KP 2 A PIKAKIINNITYSLEVY 3 A VAKAAJAKAPPALE 4 A VAKAAJATANKO 5 A LETKUKELKKA KP 6 A LETKUSUOJA 7 A LETKUPIDIKE 8 A VAKAINTANKO KP

17 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO A LUKITUSTAPPI KP 10 A LETKUNPIDIKE 11 A NOSTOSYLINTERI F50/25* A KAUHASYLINTERI F50/F25*75 13 A PUOMINTAPPI 14 A VAKAAJANTAPPI 15 A TILT-TAPPI 16 A KAUHASYLINTERINTAPPI 17 A NOSTOSYLINTERINTAPPI 18 A HYDR.LETKU L=1320 TYPE 087-3/16" 19 A HYDR.LETKU L=1110 TYPE 087-3/16" 20 A HYDR.LETKU L=2730 TYPE 087-3/16" 21 A HYDR.LETKU L=2580 TYPE 087-3/16" PURISTUSJOUSI,DIN2098 2*25* NIVELLAAKERI GE25ES F42/25-20(16) SEEGERRENGAS J 42*1,75 DIN LIUKULAAKERI BRM-80 TFP KUUSIORUUVI ZN M10* 16 DIN KUUSIORUUVI ZN M 8* 20 DIN KUUSIORUUVI ZN M 6* 20 DIN KUUSIORUUVI ZN M 6* 25 DIN KUUSIOMUTTERI M16 DIN 985 ZNNYLOC KUUSIOMUTTERI ZN M8 DIN 985 NYLOC KUUSIOMUTTERI M6 DIN 985 ZNNYLOC ALUSLEVY M20 A21 DIN 125 ZN ALUSLEVY M16 18 DIN 126 ZN ALUSLEVYPARI M10 NL10 NORDLOCK ALUSLEVY M 8 A8,4 DIN 125 ZN JOUSISOKKA 6* 40 DIN RASVANIPPA DIN R1/8" SUORA PERUSLIITIN F40XS6-1/4" KULMALIITIN 90 AST. C40XS6-1/4" 41 A PUOMIN HUOLTOTUKI 42 A VÄLIHOLKKI LIUKULAAKERI BRM-80 TFP A TUKIHOLKKI

18 18 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO KÄSIJARRU A A VÄÄNTÖVARSI KP 2 A LUKINTATAPPI 3 A TYÖNTÖHOLKKI 4 A PIDÄTIN 5 A POHJALEVY JOUSISOKKA 5* 32 DIN 1481KELTA ALUSLEVY M20 A21 DIN 125 ZN LÄPIVIENTIKUMI F32/25/19,S=4H= KUUSIORUUVI ZN M 8* 20 DIN KUUSIOMUTTERI ZN M8 DIN 985 NYLOC

19 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO SÄHKÖKOKOONPANO AVANT 220 / KOHLER A A JOHTOSARJA AVANT 220 / KOHLER 2 A KAAPELI PÄÄKYTKIN/MAA 3 A KAAPELI PÄÄKYTKIN/AKKU 4 A KAAPELI AKKU/STARTTI TUNTIMITTARI, COBO D V PÄÄVIRTAKYTKIN MBERS TYÖVALAISIN COBO ÄÄNIMERKKI 12 V DC SULAKEPESÄ, 2 SULAK MERIT VIRTALUKKO COBO PISTORASIA MERIT MERKKIVALO 12V C VIHREÄ VIPUKYTKIN B067AP 250VAC/10A 1-N PAINOKYTKIN, F22,5 MERIT KUMISUOJUS V-22 VIPUKYTKIMEEN SUOJAINPIIPPU

20 20 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO SÄHKÖKOKOONPANO AVANT 216 / HONDA A A JOHTOSARJA AVANT 216 / HONDA 2 A KAAPELI PÄÄKYTKIN/MAA 3 A KAAPELI PÄÄKYTKIN/AKKU 4 A KAAPELI AKKU/STARTTI TUNTIMITTARI, COBO D V PÄÄVIRTAKYTKIN MBERS TYÖVALAISIN COBO ÄÄNIMERKKI 12 V DC SULAKEPESÄ, 2 SULAK MERIT VIRTALUKKO COBO PISTORASIA MERIT MERKKIVALO 12V C VIHREÄ VIPUKYTKIN B067AP 250VAC/10A 1-N PAINOKYTKIN, F22,5 MERIT KUMISUOJUS V-22 VIPUKYTKIMEEN 64602

21 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO ETU-NAPAMOOTTORI KP A HYDR.MOOTTORI OMSW F A ETUNAPA AVANT PYÖRÄNPULTTI 10.9 M12*1, KUUSIORUUVI ZN M12* 45 DIN PYÖRÄNMUTTERI M12*1,5 DIN KUUSIOMUTTERI M12 DIN 985 ZNNYLOC ALUSLEVY M12 A12 DIN 127 ZN JOUSI TAKA-NAPAMOOTTORI KP A HYDR.MOOTTORI OMSW F A NAPA KP OMS PYÖRÄNPULTTI 10.9 M12*1, KUUSIORUUVI ZN M12* 45 DIN PYÖRÄNMUTTERI M12*1,5DIN KUUSIOMUTTERI M12 DIN 985 ZNNYLOC ALUSLEVY M12 A12 DIN 127 ZN JOUSI

22 22 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO POLTTOAINETANKKI A A POLTTOAINETANKKI 9L 2 A AKUN ALAKINNIKE 3 A AKUN YLÄKINNIKE 4 A KORKINKAULUS 5 A KORKINTIIVISTE 6 A POLTTO-AINEKARA F7MM KUUSIORUUVI ZN M 8* 60 DIN KUUSIORUUVI ZN M 8* 20 DIN KUUSIOMUTTERI ZN M8 DIN 985 NYLOC KUUSIOMUTTERI M10 DIN 985 ZN ALUSLEVY M10 A10,5 DIN 125 ZN

23 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO ISTUIN A ISTUIN PRAMA ART.205SC 2 A ISTUIMEN KIINNITYSTASO SÄÄTÖKISKOSARJA COBO G KUUSIORUUVI ZN M 8* 12 DIN KUUSIOMUTTERI ZN M 8 DIN 934 ZN JOUSTOELEMENTTI A A JOUSENOHJAIN KUUSIORUUVI ZN M6* 90 DIN KUUSIOMUTTERI M6 DIN 985 ZNNYLOC 4 2 PURISTUSJOUSI 5*40*74.3 SS SIS1774

24 24 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO AJOPOLJIN KP A A AJOPOLJIN, OIKEA 2 A AJOPOLJIN, VASEN 3 A AJOPOLKIMENKANNAKE 4 A HYDR.LETKU L=320 TY PE 087-3/16" 5 A HYDR.LETKU L=810 TY PE 087-3/16" 6 A HYDR.LETKU L=900 TYPE087-3/16" 7 A HYDR.LETKU L=900 TY PE 087-3/16" PERUSLIITIN F40XS6-1/4" KULMALIITIN 90 AST. C40XS6-1/4" HYDR.POLJIN BONDIOLI HT2B001 S KUUSIORUUVI ZN M 8* 20 DIN KUUSIORUUVI ZN M 6* 16 DIN KUUSIOMUTTERI ZN M8 DIN 985 NYLOC KUUSIOMUTTERI M6 DIN 985 ZNNYLOC

25 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO AJONLETKUTUS A A HYDR.LETKU L=700 2LW-08 JIC12 2 A HYDR.LETKU L=1200 2LW-08 JIC12 3 A HYDR.LETKU L=570 2L W-06 JIC12 4 A HYDR.LETKU L=385 2L W-06 JIC12 5 A HYDR.LETKU L=2580 2LW-06 JIC12 6 A HYDR.LETKU L=2120 2LW-06 JIC12 7 A HYDR.LETKU L=900 TYPE 087-3/16" 8 A HYDR.LETKU L=1300 TYPE 087-3/16" PERUSLIITIN F40XS12-1/ L-LIITINRUNKO R6XS KULMALIITIN 90 AST C6XS KULMALIITIN 90 AST C40XS12-1/ KULMALIITIN 90 AST. C40XS6-1/8" SUPISTIN TRTXS VASTUSVENTTIILI 9N200S R1/8"

26 26 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO LETKUTUS A SUUNTAV.BLB FM35/2 A-B=1/4 GK( SUUNTAV. SD5/1-P(KG3-120)/18L/AET OHJAUSYKSIKKÖ M+S HKUS 80/ OHJAUSVARSI M+S KK600 - I OHJAUSPYÖRÄ COBO F320 + NUPPI 6 A RAJOITIN 7 A JALKAVIPU 8 A VÄLIHOLKKI 10 A KAHVA 500 SRJ MUOVI 11 A VIPU KP 12 A PERUSLEVY 13 A AISA 14 A ORBITROLIN KANNAKE 15 A HYDR.LETKU L=1130 1LW-04 JIC10 16 A HYDR.LETKU L=510 1L W-04 JIC10 17 A HYDR.LETKU L=780 1LW-04 JIC10 18 A HYDR.LETKU L=1160 1LW-04 JIC10 19 A HYDR.LETKU L=1260 1LW-04 JIC10 20 A HYDR.LETKU L=1170 1LW-06 JIC12 21 A HYDR.LETKU L=1250 2LW-06 JIC12

27 AVANT 200-SARJA VARAOSALUETTELO A HYDR.LETKU L=275 1LW-08 JIC L-LIITINRUNKO R6XS12 24 A HYDR.LETKU L= LW-06 JIC12 25 A HYDR.LETKU L=1450 1LW-06 JIC12 26 A HYDR.LETKU L=325 1LW-04 JIC10 27 A HYDR.LETKU L=350 1LW-08 JIC12 28 A HYDR.LETKU L=1220 1LW-08 JIC PIKALIITINRUNKO FLAT 1/2" FA9 1/ PIKALIITINNIPPA FLAT 1/2" MA9 1/ T-LIITINRUNKO S40XS12-1/ T-LIITIN JTXS T-KIERRELIITINRUNKO S6XS KULMALIITIN 90 AST. C40XS10-1/2" KULMALIITIN 90 AST C40XS10-3/ KULMALIITIN 90 AST. C40XS12-3/ KULMALIITIN 90 AST. C40XS10-1/4" SUPISTIN TRTXS PERUSLIITIN F40XS12-1/ KULMALIITIN 45 AST. V40XS12-3/ PERUSLIITIN F40XS10-3/ PERUSLIITIN F40XS10-1/ PERUSLIITIN F40XS6-1/4" SUODATIN HYDR.PALUUS. OMTF SUODATINPANOS MF100 1 P KULMALIITIN 90 AST C6XS KULMALIITIN 90 AST. C40XS6-1/4" NIVELVARSI ASAHI JAM 6 49 A VIVUSTON MUTTERI M PERUSLIITIN F40XS12-3/ ÖLJYNJÄÄHDYTINKENNO 925AN12-AN VAARNARUUVI M10* 35 DIN KUUSIORUUVI ZN M 8* 65 DIN KUUSIORUUVI ZN M 8* 20 DIN KUUSIORUUVI ZN M 6* 50 DIN KUUSIORUUVI ZN M 6* 16 DIN KUUSIORUUVI ZN M 5* 16 DIN KUUSIOMUTTERI ZN M 10 DIN KUUSIOMUTTERI ZN M8 DIN 985 NYLOC KUUSIOMUTTERI ZN M8 DIN 934 ZN KUUSIOMUTTERI M6 DIN 985 ZNNYLOC KUUSIOMUTTERI M6 DIN 934 ZN KUUSIOMUTTERI M10 DIN 985 ZN ALUSLEVY M10 R11 DIN 440 ZN KORI ALUSLEVY M 6 A6 DIN 127 ZN JOUSI ALUSLEVY M 8 A8 DIN 127 ZN JOUSI MITTAUSLIITIN TT4XS10-1/4" MITTAUSPIKALIITIN M16*2 <=> R1/4"ULKOK

AVANT 320S, 320S+ Varaosaluettelo

AVANT 320S, 320S+ Varaosaluettelo AVANT 320S, 320S+ Varaosaluettelo ALKAEN SARJANUMEROSTA: 42727 A21061 AVANT 320S A21062 AVANT 320S+ Valmistaja: AVANT TECNO OY YLÖTIE 1 33470 YLÖJÄRVI puh. (03) 347 8800 fax (03) 348 5511 web www.avanttecno.com

Lisätiedot

AVANT 313S Varaosaluettelo

AVANT 313S Varaosaluettelo AVANT 313S Varaosaluettelo ALKAEN SARJANUMEROSTA: 14320 AVANT 313S A21059 Valmistaja: AVANT TECNO OY YLÖTIE 1 33470 YLÖJÄRVI puh. 03-347 8800 fax 03-348 5511 web www.avanttecno.com 2 AVANT 313S: VARAOSALUETTELO

Lisätiedot

AVANT 500-SARJA Varaosaluettelo

AVANT 500-SARJA Varaosaluettelo AVANT 500-SARJA VARAOSALUETTELO 08/29/07 1 AVANT 500-SARJA Varaosaluettelo ALKAEN SARJANUMEROSTA: AVANT 513 AVANT 514 AVANT 520 AVANT 523+ AVANT 530+ A2780 A2791 A2782 A2985 A2983 YLÖTIE 1,33470 YLÖJÄRVI

Lisätiedot

Harjalaite 105 Avant 200-sarjaan A33261 Harjalaite 105 Avant 500- ja 600-sarjaan A33620 Harjalaite 130 Avant 500- ja 600-Sarjaan A1334

Harjalaite 105 Avant 200-sarjaan A33261 Harjalaite 105 Avant 500- ja 600-sarjaan A33620 Harjalaite 130 Avant 500- ja 600-Sarjaan A1334 Harjalaite 105 Avant 200-sarjaan A33261 Harjalaite 105 Avant 500- ja 600-sarjaan A33620 Harjalaite 130 Avant 500- ja 600-Sarjaan A1334 2 1. Alkusanat Avant Tecno Oy haluaa kiittää teitä siitä, että olette

Lisätiedot

LM Trac 336 000 LM-336 24.10.2013

LM Trac 336 000 LM-336 24.10.2013 LM Trac 336 000 LM-336 24.10.2013 LM Trac 336 000 LM-336 24.10.2013 10 OHJAAMO 20 RUNKO 30 MOOTTORI 40 SÄHKÖJÄRJESTELMÄ 50 HYDRAULIIKKA 60 TYÖLAITEKIINNITYS LM Trac 336 10-00 10 OHJAAMO 24.10.2013 10-01

Lisätiedot

UA4200H 1050152 ITEM NO.

UA4200H 1050152 ITEM NO. UA00H 00 0070 Keskiosa 00 H osat 0068 Sivusiipi 900 Oikea H osat 0067 Sivusiipi 900 Vasen H osat 000 kääntörunko 0069 Hydrauliikka UA H UA800H 0009 0070 Keskiosa 00 H osat 006 Sivusiipi 00 Vasen H osat

Lisätiedot

Lumiharja Avant 200- ja 500-sarjan kuormaimiin Tuotenumero 200-sarjan kuormaimiin A21118 Tuotenumero 500-sarjan kuormaimiin A2941

Lumiharja Avant 200- ja 500-sarjan kuormaimiin Tuotenumero 200-sarjan kuormaimiin A21118 Tuotenumero 500-sarjan kuormaimiin A2941 Lumiharja Avant 200- ja 500-sarjan kuormaimiin Tuotenumero 200-sarjan kuormaimiin A21118 Tuotenumero 500-sarjan kuormaimiin A2941 1 1. Alkusanat Avant Tecno Oy haluaa kiittää teitä siitä, että olette hankkineet

Lisätiedot

N:o Nimike Hinta N:o Nimike Hinta

N:o Nimike Hinta N:o Nimike Hinta 001X38MA 001X45MA 002X53MA 002X77MA 009X39MA 009X51MA 009X52MA 009X57MA 0011X3MA 0025X7MA 0031X9MA 01X134MA 01X135MA 01X140MA 01X142MA 01X143MA 01X186MA 01X192MA 01X193MA 011X16MA 011X24MA 015X72MA 015X84MA

Lisätiedot

Kaivuri sarjan kuormaimiin

Kaivuri sarjan kuormaimiin Kaivuri 150 200-sarjan kuormaimiin Tuotenumero A21105 2 1. Alkusanat Avant Tecno Oy haluaa kiittää teitä siitä, että olette hankkineet Avant-työlaitteen. Se on suunniteltu ja valmistettu pitkällisen tuotekehityksen

Lisätiedot

Niittomurskain Avant 200- ja 500-sarjan kuormaimiin Työleveys 1000 mm: tuotenumero A2853 (tai 200-srj A21115) Työleveys 1250 mm: tuotenumero A21030

Niittomurskain Avant 200- ja 500-sarjan kuormaimiin Työleveys 1000 mm: tuotenumero A2853 (tai 200-srj A21115) Työleveys 1250 mm: tuotenumero A21030 Niittomurskain Avant 200- ja 500-sarjan kuormaimiin Työleveys 1000 mm: tuotenumero A2853 (tai 200-srj A21115) Työleveys 1250 mm: tuotenumero A21030 2 1. Alkusanat Avant Tecno Oy haluaa kiittää teitä siitä,

Lisätiedot

SISÄLLYSLUETTELO TABLE OF CONTENTS INNEHÅLSFÖRTECKNING INHALT

SISÄLLYSLUETTELO TABLE OF CONTENTS INNEHÅLSFÖRTECKNING INHALT SISÄLLYSLUETTELO TABLE OF CONTENTS INNEHÅLSFÖRTECKNING INHALT OSAN NRO NIMITYS DESCRIPTION BENAMNING BEZEICHNUNG SIVU NRO 520 528 PART NO BEÄLL.NR BE.NR PAGE NO A21282 AVANT 520 KOKOONPANO AVANT 520 AVANT

Lisätiedot

SISÄLLYSLUETTELO TABLE OF CONTENTS INNEHÅLSFÖRTECKNING INHALT

SISÄLLYSLUETTELO TABLE OF CONTENTS INNEHÅLSFÖRTECKNING INHALT SISÄLLYSLUETTELO TABLE OF CONTENTS INNEHÅLSFÖRTECKNING INHALT OSAN NRO NIMITYS DESCRIPTION BENAMNING BEZEICHNUNG SIVU NRO 630 635 PART NO BEÄLL.NR BE.NR PAGE NO A21216 AVANT 630 KOKOONPANO AVANT 630 AVANT

Lisätiedot

Jyrsin. Tuotekoodit A21102, A2803 ja A21163

Jyrsin. Tuotekoodit A21102, A2803 ja A21163 Jyrsin Tuotekoodit A21102, A2803 ja A21163 2 1. Alkusanat Avant Tecno Oy haluaa kiittää teitä siitä, että olette hankkineet Avant-työlaitteen. Se on suunniteltu ja valmistettu pitkällisen tuotekehityksen

Lisätiedot

N:o Nimike Hinta N:o Nimike Hinta

N:o Nimike Hinta N:o Nimike Hinta TUKKUPAKKAUKSET 4101 Ilmansuod. 5 x 491588S...... 31,90 4171 Liitin 5 x 791850... 7,00 4102 Ilmansuod. 5 x 397795S... 32,70 4172 Tiiviste 5 x 272996... 11,60 4103 Ilmansuod. 5 x 399877S... 32,40 4178 Primer

Lisätiedot

Ruohonleikkuri: Avant 200-sarjaan Tuotenumerot A21076 ja A21109

Ruohonleikkuri: Avant 200-sarjaan Tuotenumerot A21076 ja A21109 Ruohonleikkuri: Avant 200-sarjaan Tuotenumerot A21076 ja A21109 2 1. Alkusanat Avant Tecno Oy haluaa kiittää teitä siitä, että olette hankkineet Avantruohonleikkurin. Se on suunniteltu ja valmistettu pitkällisen

Lisätiedot

Nummek:No VER DC:No Nimitys Sivu

Nummek:No VER DC:No Nimitys Sivu Nummek:No VER DC:No Nimitys Sivu 105440 J A 946 390 00 09 Telikoneisto 1 323420 0 A 946 390 03 87 Nostorajoitin ja kumi 160 mm 5 315080 0 A 946 390 02 87 Nostorajoitin ja kumi 130 mm 5 105840 E A 946 390

Lisätiedot

Ruuviluettelo. Terästarvike Oy PL 24, 00711 Helsinki Puhelin (09) 350 5030 Telefax (09) 350 50 250 Email info@terastarvike.fi

Ruuviluettelo. Terästarvike Oy PL 24, 00711 Helsinki Puhelin (09) 350 5030 Telefax (09) 350 50 250 Email info@terastarvike.fi Ruuviluettelo 2015 Terästarvike Oy PL 24, 00711 Helsinki Puhelin (09) 350 5030 Telefax (09) 350 50 250 Email info@terastarvike.fi SISÄLTÖ ST ZN ZNC ZNK A2 A4 MS NYL AL DIN 84 SUORAURAR. LIERIÖK. 27 29

Lisätiedot

Ruohonleikkuri, 1500 mm työleveys

Ruohonleikkuri, 1500 mm työleveys Ruohonleikkuri, 1500 mm työleveys Tuotenumero A21019 2 1. Alkusanat Avant Tecno Oy haluaa kiittää teitä siitä, että olette hankkineet Avant-työlaitteen. Se on suunniteltu ja valmistettu pitkällisen tuotekehityksen

Lisätiedot

Vinssi. Tuotenumero 500- ja 600-sarjan kuormaajiin A33130 Tuotenumero 200-sarjan kuormaajiin A33151

Vinssi. Tuotenumero 500- ja 600-sarjan kuormaajiin A33130 Tuotenumero 200-sarjan kuormaajiin A33151 Vinssi Tuotenumero 500- ja 600-sarjan kuormaajiin A33130 Tuotenumero 200-sarjan kuormaajiin A33151 2 1. Alkusanat Avant Tecno Oy haluaa kiittää teitä siitä, että olette hankkineet Avant-työlaitteen. Se

Lisätiedot

Kaivuri 220 ja 250 Avant 600-sarjan kuormaajiin

Kaivuri 220 ja 250 Avant 600-sarjan kuormaajiin Kaivuri 220 ja 250 Avant 600-sarjan kuormaajiin Kaivuri 220 tuotenumero A21172 Kaivuri 250 tuotenumero A21155 2 1. Alkusanat Avant Tecno Oy haluaa kiittää teitä siitä, että olette hankkineet Avant-työlaitteen.

Lisätiedot

Kaivuri 220 ja 250 Avant 300- ja 500-sarjan kuormaajiin

Kaivuri 220 ja 250 Avant 300- ja 500-sarjan kuormaajiin Kaivuri 220 ja 250 Avant 300- ja 500-sarjan kuormaajiin Kaivuri 220 tuotenumero A2865 Kaivuri 250 tuotenumero A2890 2 1. Alkusanat Avant Tecno Oy haluaa kiittää teitä siitä, että olette hankkineet Avant-työlaitteen.

Lisätiedot

Keräävä ruohonleikkuri 1200 mm

Keräävä ruohonleikkuri 1200 mm Keräävä ruohonleikkuri 1200 mm Tuotenumero A21316 500- ja 600-sarjaan Tuotenumero A21315 200-sarjaan 2 1. Alkusanat Avant Tecno Oy haluaa kiittää teitä siitä, että olette hankkineet Avant-työlaitteen.

Lisätiedot

Hakki Pilke 25 Hawk KLAPIKONEEN VARAOSAKIRJA MAASELÄN KONE OY

Hakki Pilke 25 Hawk KLAPIKONEEN VARAOSAKIRJA MAASELÄN KONE OY 1 SUOMI Hakki Pilke 25 Hawk KLAPIKONEEN VARAOSAKIRJA MAASELÄN KONE OY Valimotie 1, 85800 Haapajärvi tel.08-7727300, fax.08-7727320 info@maaselankone.fi www.maaselankone.fi 2 Sisällys 1.1 Koneen räjäytyskuva...

Lisätiedot

CultiPack 3001 / 4001

CultiPack 3001 / 4001 Tume-Agri Oy 98707704 B 10/2008/PK CultiPack 3001 / 4001 Varaosaluettelo Spare part list Oikeudet rakenteen muutoksiin pidetään The manufacturer reserves the right for changes without prior notice RUNKO

Lisätiedot

HakkiPilke 27 KLAPIKONEEN VARAOSAKIRJA MAASELÄN KONE OY

HakkiPilke 27 KLAPIKONEEN VARAOSAKIRJA MAASELÄN KONE OY SUOMI HakkiPilke 27 KLAPIKONEEN VARAOSAKIRJA MAASELÄN KONE OY Valimotie 1, 85800 Haapajärvi tel.08-7727300, fax.08-7727320 info@maaselankone.fi www.maaselankone.fi 1-2011 Sivu 1 Sisällysluettelo: 1.1 Poistokuljettimen

Lisätiedot

Trukkimasto Avant 500-sarjaan

Trukkimasto Avant 500-sarjaan Trukkimasto Avant 500-sarjaan Tuotenumero A32915 2 1. Alkusanat Avant Tecno Oy haluaa kiittää teitä siitä, että olette hankkineet Avant-työlaitteen. Se on suunniteltu ja valmistettu pitkällisen tuotekehityksen

Lisätiedot

3741,87 2850 11551,87 4960

3741,87 2850 11551,87 4960 Escort kulut Osat yhteensä Auton hankintahinta Kaikki yhteensä Tallivuokra 3741,87 2850 11551,87 4960 Varaosanro Varaosa Määrä Hinta/kpl 6581169 Pidike tuolinkippauskahvaan 1 0,60 6136354 Vaihdekotelon

Lisätiedot

BT50QT-11. VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi. Peltokaari 1, FIN-02580 Siuntio. Tel: 0600 90077 (0,98 /min) Web: www.jm-racing.fi

BT50QT-11. VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi. Peltokaari 1, FIN-02580 Siuntio. Tel: 0600 90077 (0,98 /min) Web: www.jm-racing.fi BT50QT-11 VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi Peltokaari 1, FIN-0580 Siuntio Tel: 0600 0077 (0,8 /min) Web: www.jm-racing.fi VARAOSALUETTELO BT50QT-11 MOOTTORIN MUOVIKOTELOT SYLINTERIN KANSI JA KAASUTTIMEN KURKKU

Lisätiedot

PM-6.0 Koottuna. PM-6.0 Pikaopas. mcd020fi_pm60_v1.doc

PM-6.0 Koottuna. PM-6.0 Pikaopas. mcd020fi_pm60_v1.doc 1 Tässä dokumentissa esitetty seuraavia osakokoonpanoja tilausnumeroineen yleisistä kulutusosista ja huolto-ohjeita laitteen kunnossapitoon: SIVU 1. SIVU 2. SIVU 3. SIVU 4. SIVU 5. SIVU 6. SIVU 7. SIVU

Lisätiedot

BT49QT-9N1. VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi. Peltokaari 1, FIN-02580 Siuntio. Tel: 0600 90077 (0,98 /min) Web: www.jm-racing.fi

BT49QT-9N1. VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi. Peltokaari 1, FIN-02580 Siuntio. Tel: 0600 90077 (0,98 /min) Web: www.jm-racing.fi BTQT-N1 VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi Peltokaari 1, FIN-00 Siuntio Tel: 000 0077 (0, /min) Web: www.jm-racing.fi VARAOSALUETTELO BTQT-N1 MOOTTORIN MUOVIKOTELOT SYLINTERIN KANSI JA KAASUTTIMEN KURKKU NOKKA-AKSELI

Lisätiedot

DEUTZ-FAHR MALLIT 2-SYLINTERISET 3-SYLINTERISET 4-SYLINTERISET 5-SYLINTERISET 6-SYLINTERISET

DEUTZ-FAHR MALLIT 2-SYLINTERISET 3-SYLINTERISET 4-SYLINTERISET 5-SYLINTERISET 6-SYLINTERISET DEUTZ-FAHR MALLIT TRAKTORIMALLISTA MOOTTORITYYPPIIN MOOTTORITYYPISTÄ TRAKTORIMALLIIN MOOTTORI- TYYPPI TRAKTORI- SYLINTERI- SYLINTERI- MOOTTORI- MALLI LUKU HALKAISIJA TYYPPI TRAKTORI- MALLI D2506, D2807,

Lisätiedot

12.01.2015 16:40:16 RIDE GUIDE OHJ.SARJA 11868M KAHVA 663-43118-01 KAASUVAIJERI 4-5 HV 12-16146 MERC ALUSLEVY 12-25176 PUSLA 12-30528 MERC ALUSLEVY

12.01.2015 16:40:16 RIDE GUIDE OHJ.SARJA 11868M KAHVA 663-43118-01 KAASUVAIJERI 4-5 HV 12-16146 MERC ALUSLEVY 12-25176 PUSLA 12-30528 MERC ALUSLEVY 12.01.2015 16:40:16 Luokka Mercury Tuote 10-13954 RUUVI 10-16830 RUUVI 10-18699 RUUVI 10-20518 RUUVI 10-31700 RUUVI 10-4000329 RUUVI 10-4000332 RUUVI 10-4000354 RUUVI 10-4000355 RUUVI 10-40019108 RUUVI

Lisätiedot

Varaosat TE20. traktoreihin

Varaosat TE20. traktoreihin Varaosat TE0 traktoreihin SUOMEEN TUODUT HARMAA-FERGU -MALLIT: TEA0 Standardin valmistama standard-moottori, bensa 947-956 TED0 Standardin valmistama standard-moottori, bensa/petrol 949-956 TEF0 Standardin

Lisätiedot

HYDRAULIPUOMISTO m

HYDRAULIPUOMISTO m HYDRAULIPUOMISTO 12-16 m HY03SU Tallenteet: Ru03SU-HYRD 62375 YLIHÄRMÄ FINLAND TEL: +358-(0)6-4835111 FAX: +358-(0)6-4846401 e-mail: junkkari@mako-junkkari.fi internet: www.junkkari.fi V2 RIPUSTIN JA RUNKO

Lisätiedot

M P K Oy OVH SIS.ALV. 24% SISÄLLYSLUETTELO SCANIA VOLVO AJO-, SUMU- JA KAUKOVALOT VILKUT, ÄÄRIVALOT TAKAVALOT JA JOHTOSARJAT TAKAVALOT

M P K Oy OVH SIS.ALV. 24% SISÄLLYSLUETTELO SCANIA VOLVO AJO-, SUMU- JA KAUKOVALOT VILKUT, ÄÄRIVALOT TAKAVALOT JA JOHTOSARJAT TAKAVALOT SISÄLLYSLUETTELO SCANIA 2 3 4 5 5 6 7 8 8 9 9 10 10 12 12 14 15 16 18 18 19 19 20 20 21 22 23 24 24 26 26 27 28 28 29 29 30 30 32 32 33 VOLVO AJO -, SUMU JA KAUKOVALOT VILKUT JA ÄÄRIVALOT TAKAVALOT PEILIT

Lisätiedot

Hiekoitin. Tuotenumero Avant 200-sarjan kuormaajaan A21114 Tuotenumero Avant 500-sarjan kuormaajaan A2947

Hiekoitin. Tuotenumero Avant 200-sarjan kuormaajaan A21114 Tuotenumero Avant 500-sarjan kuormaajaan A2947 Hiekoitin Tuotenumero Avant 200-sarjan kuormaajaan A21114 Tuotenumero Avant 500-sarjan kuormaajaan A2947 2 1. Alkusanat Avant Tecno Oy haluaa kiittää teitä siitä, että olette hankkineet Avant-työlaitteen.

Lisätiedot

Suomen 2CV-Kilta Ry. Pekka Peltonen uusi Myyntihinta tuote. Alusta

Suomen 2CV-Kilta Ry. Pekka Peltonen uusi Myyntihinta tuote. Alusta Suomen 2CV-Kilta Ry. Pekka Peltonen 26.12.2016 Nimike Alusta uusi Myyntihinta tuote Runko, musta 2CV 4/6 870,00 Runko, musta 2CV vanhus 1 150,00 Runko, sinkitty 2CV 4/6 990,00 Etuakselin pultti M10x120mm

Lisätiedot

TUPLA 170 62375 YLIHÄRMÄ FINLAND TEL. +358-(9)64-4835111 FAX +358-(9)64-4846401

TUPLA 170 62375 YLIHÄRMÄ FINLAND TEL. +358-(9)64-4835111 FAX +358-(9)64-4846401 62375 YLIHÄRMÄ FINLAND TEL. +358-(9)64-4835111 FAX +358-(9)64-4846401 TUPLA 170 25 OSA KPL VAR. OSA KOODI NIMI BENÄMNING REF ST DEL NR KODE KULMAVAIHDE VINKELVÄXEL 1 1 0.262.0302.00 LAATIKKO BOX 2 1 0.262.6000.00

Lisätiedot

sisällysluettelo ISOJOEN KONEHALLI OY

sisällysluettelo ISOJOEN KONEHALLI OY Jäähdytysjärjestelmä sivu - Etuakseli ja ohjaus sivu -8 Moottorin osat sivu 9-8 Kytkin sivu 9 Voimansiirto ja voiman ulosotto sivu 0- Jarrut sivu - Nostolaite sivu - Hydrauliikka sivu Taka-akseli sivu

Lisätiedot

ABLOY AVAINJYRSINKONEIDEN VARAOSALUETTELO

ABLOY AVAINJYRSINKONEIDEN VARAOSALUETTELO ABLOY AVAINJYRSINKONEIDEN VARAOSALUETTELO Itä-Suomen Huoltopalvelu Sarola p. 0400 677018 6122,-23 AVA 9235, 9600 HINNASTO VUODELLE 2015 Varaosat Osan kuva Osan nimi Tilauskoodi Hinta ALV 0% Jakolaite koottu

Lisätiedot

Vetoaisan asennus- ja käyttöohje

Vetoaisan asennus- ja käyttöohje 1./8. Vetoaisan asennus- ja käyttöohje Yleistä Kiitos, että olet valinnut kärryysi kotimaisen Carryx-vetoaisan. Vetoaisa on valmiiksi koottuna joko asiakkaan antamien mittojen mukaisesti tai vakiovetoaisana.

Lisätiedot

BT49QT-9O3. VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi. Peltokaari 1, FIN-02580 Siuntio. Tel: 0600 90077 (0,98 /min) Web: www.jm-racing.fi

BT49QT-9O3. VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi. Peltokaari 1, FIN-02580 Siuntio. Tel: 0600 90077 (0,98 /min) Web: www.jm-racing.fi BTQT-O VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi Peltokaari 1, FIN-00 Siuntio Tel: 000 0077 (0, /min) Web: www.jm-racing.fi VARAOSALUETTELO BTQT-O MOOTTORIN MUOVIKOTELOT SYLINTERIN KANSI JA KAASUTTIMEN KURKKU NOKKA-AKSELI

Lisätiedot

Nostopöytä 250 ja 500 kg

Nostopöytä 250 ja 500 kg Nostopöytä 250 ja 500 kg Käyttöohje Osaluettelo Nostopöytä 250 ja 500kg käyttö ja huolto ohje Ennen nostopöydän käyttöä lue tämä ohje huolellisesti läpi. 1. Varoitukset 1. Älä laita jalkaa tai kättä saksimekanismiin

Lisätiedot

Kolmipyörävetosarja Greensmaster ajoyksikkö. Nykyisen pyörän irrotus. Muutokset kääntöpyörän haarukkaan. Moottori- ja napakokoonpanon

Kolmipyörävetosarja Greensmaster ajoyksikkö. Nykyisen pyörän irrotus. Muutokset kääntöpyörän haarukkaan. Moottori- ja napakokoonpanon Kolmipyörävetosarja Greensmaster 50 -ajoyksikkö Mallinro: 076 Form No. 70-7 Rev A Asennusohjeet Nykyisen pyörän irrotus Mitään osia ei tarvita Ohjeet. Pysäköi traktori tasaiselle alustalle ja kytke seisontajarru.

Lisätiedot

KYLVÖLANNOITIN HKL 2500 / 2500 S HKL 3000 HKL Varaosaluettelo / Reservdelskatalog / Spare part list

KYLVÖLANNOITIN HKL 2500 / 2500 S HKL 3000 HKL Varaosaluettelo / Reservdelskatalog / Spare part list TumeAgri Oy 97621504 / 02.2012 KYLVÖLANNOITIN HKL 2500 / 2500 S HKL 3000 HKL 4000 Varaosaluettelo / Reservdelskatalog / Spare part list Oikeudet rakenteen muutokseiin pidätetään Rätten att ändra konstruktionera

Lisätiedot

mcd010fi_mjs25dt_v1.doc

mcd010fi_mjs25dt_v1.doc 1 Tässä dokumentissa esitetty seuraavia osakokoonpanoja tilausnumeroineen yleisistä kulutusosista ja huolto-ohjeita laitteen kunnossapitoon: SIVU 1. MJS-2.5 DT KOOTTUNA SIVU 2. VOIMANSIIRTO SIVU 3. VASTATERÄ

Lisätiedot

6:2 6:3 6:4 6:5 7:1 7:2

6:2 6:3 6:4 6:5 7:1 7:2 Manuaali Zitzi Flipper Pro FI1101-1 TM Zitzi Flipper Pro Kaasujousi Zitzi Flipper Pro Sähköinen Sisällysluettelo Zitzi Flipper Pro Alue nr 1 Manufaturer: 2010-03-26 2:1 Korkeussäätö - Kaasujousi 6:2 Yhteenveto

Lisätiedot

P-EG suodatinkotelo, ruostumatonta terästä

P-EG suodatinkotelo, ruostumatonta terästä P-EG suodatinkotelo, ruostumatonta terästä Ruostumaton suodatinkotelo paineilmalle ja kaasuille. Tuotteen kuvaus: P-EG suodatinkotelot on kehitetty paineilman ja muiden teknisten kaasujen puhdistukseen

Lisätiedot

Saab varastontyhjennyskampanja 2011

Saab varastontyhjennyskampanja 2011 Saab varastontyhjennyskampanja 2011 Saab varastontyhjennyskampanja 2011 Saab varastontyhjennyskampanja 2011 Saab VM94-98 Osanumero Tuote Automalli Vuosimalli Moottorit ja niiden osat Vaihteistot 4611984

Lisätiedot

Tässä dokumentissa on myös täydellinen lista penkkien varaosista, joita tarvitaan rikkoutuneen tilalle.

Tässä dokumentissa on myös täydellinen lista penkkien varaosista, joita tarvitaan rikkoutuneen tilalle. HKR penkkien tilausohje 1 / 11 29.12.2009 Versio 1.1 Tuotteet ovat konfiguroitavia, mikä tarkoittaa sitä, että kullekin kolmesta mallista on vain yksi nimikenumero. Tilauksen yhteydessä ilmoitetaan nimikenumeron

Lisätiedot

TerhiTec Oy pidättää oikeuden hinnanmuutoksiin 1.1.2014

TerhiTec Oy pidättää oikeuden hinnanmuutoksiin 1.1.2014 TARVIKE JA VARAOSAHINNASTO 2014 sis alv 24% Pidätämme oikeudet muutoksiin ilman erillistä ilmoitusta 1.1.2014 YLEISTARVIKKEET 70045 KÖLIN KORJAUSPALA 64,00 70046 SUORA PAIKKAPALA 16,00 70047 KÖLINAUHA

Lisätiedot

X30 MOOTTORIN VARAOSAT

X30 MOOTTORIN VARAOSAT X30 MOOTTORIN VARAOSAT Nettohinnasto 10-2017 Hinnat ovat voimassa toistaiseksi ja sisältävät arvonlisäveron 24% X30 kansi ja sylinteri: 1 X30125040-C SYLINTERIN KANSI 160,00 2 10350 SYLINTERIN KANNEN MUTTERI

Lisätiedot

SPARE PARTS CATALOGUE

SPARE PARTS CATALOGUE TWIN TWIN0ENG_B SPARE PARTS CATALOGUE YLIHÄRMÄ FINLAND TEL. +-(0)- FAX +-(0)-0 SÄILIÖ RESERVOIR 0 V OSA KPL VARAOSANR KOODI NIMIKE DESCRIPTION REF QTY PART NO CODE SÄILIÖ RESERVOIR 00 SÄILIÖ RESERVOIR

Lisätiedot

TERHI TARVIKE JA VARAOSAHINNASTO 2013 sis alv 24% Pidätämme oikeudet muutoksiin ilman erillistä ilmoitusta

TERHI TARVIKE JA VARAOSAHINNASTO 2013 sis alv 24% Pidätämme oikeudet muutoksiin ilman erillistä ilmoitusta TERHI TARVIKE JA VARAOSAHINNASTO 2013 sis alv 24% Pidätämme oikeudet muutoksiin ilman erillistä ilmoitusta YLEISTARVIKKEET 70045 KÖLIN KORJAUSPALA 64,00 70046 SUORA PAIKKAPALA 16,00 70047 KÖLINAUHA 5 m

Lisätiedot

LAVA 97 C42. DIN7 LIERIÖSOKKA ST 12x32 6x22. DIN7978 KARTIOSOKKA ST 8x55, 12x70, 16x80, 8x60 6x55, 14x90, 10x70, 16x60

LAVA 97 C42. DIN7 LIERIÖSOKKA ST 12x32 6x22. DIN7978 KARTIOSOKKA ST 8x55, 12x70, 16x80, 8x60 6x55, 14x90, 10x70, 16x60 LAVA 97 C42 DIN7 LIERIÖSOKKA ST 12x32 6x22 DIN7978 KARTIOSOKKA ST 8x55, 12x70, 16x80, 8x60 6x55, 14x90, 10x70, 16x60 DIN6325 LIERIÖSOKKA KARKAISTU 16x60, 16x70 PAL-MUTTERI M10 ZN 1014KPL DIN1 KARTIOSOKKA

Lisätiedot

PINNAPULTTI PINNAPULTTI PULTTI ISTUKKA KALVO SOKKA SOKKA

PINNAPULTTI PINNAPULTTI PULTTI ISTUKKA KALVO SOKKA SOKKA 10-13954 RUUVI 10-16830 RUUVI 10-18699 RUUVI 10-20518 RUUVI 10-31700 RUUVI 10-4000329 RUUVI 10-4000332 RUUVI 10-4000354 RUUVI 10-4000355 RUUVI 10-40019108 RUUVI 10-40056107 MERC RUUVI 10-40062129 RUUVI

Lisätiedot

Etupuskukurin kulmalista kromiura MC vas

Etupuskukurin kulmalista kromiura MC vas Sivu 1/10 MICROCAR OSAT 1009728 1008151 1005391 1005390 1000562 1000561 1002652 1008477 1006032 1000530 1008041 1001391 06696 1009267 1006230 1004413 0640049 1400475 1006975 1010148 10023 0779016 1003466

Lisätiedot

FORD HYDRAULIPUMPPU HAMMASPYÖRÄTYYPPI

FORD HYDRAULIPUMPPU HAMMASPYÖRÄTYYPPI FORD HYDRAULIPUMPPU HAMMASPYÖRÄTYYPPI 02.01.2006 640-3 640-4 81824183 - sopii: 3000, 3550, 4000, 4100, 4110, 4200, 4330, 4340, 4400, 4410, 4500 81823983 - sopii: 5000, 5100, 5200, 5340, 5900, 7000, 7100,

Lisätiedot

VOLVO MOOTTORIN OSAT 04.02.2008

VOLVO MOOTTORIN OSAT 04.02.2008 VOLVO MOOTTORIN OSAT 04.02.2008 Volvo moottorinkorjaussarjat STD sisältää: männät, männänrenkaat, sylinteriputket, ylä- ja alatiivistesarjat, kk-laakerit STD, rk-laakerit STD K1000 V374X V386R MF0313 V1962

Lisätiedot

Tässä dokumentissa on myös täydellinen lista penkkien varaosista, joita tarvitaan rikkoutuneen tilalle.

Tässä dokumentissa on myös täydellinen lista penkkien varaosista, joita tarvitaan rikkoutuneen tilalle. HKR-penkkien tilausohje 1 / 15 8.4.2014 Versio 2.0 Tuotteet ovat konfiguroitavia, mikä tarkoittaa sitä, että kullekin neljästä mallista on vain yksi nimikenumero. Tilauksen yhteydessä ilmoitetaan nimikenumeron

Lisätiedot

MF MULTIPOWER- JA SUURTEHOPUMPUT

MF MULTIPOWER- JA SUURTEHOPUMPUT MF MULTIPOWER- JA SUURTEHOPUMPUT 21.09.2009 Huom. Tilatessasi mainitse traktorin malli, tyyppi, sarja- ja pumpun numero. Toimitusajalla myös muita malleja! MF0078 TRAKTORI- KUVAUS TUOTE- MALLI NUMERO MF

Lisätiedot

Ajovalo- ja katsastussarjat / jarru- ja merkkivalosarjat Workman MD -sarjan työajoneuvot

Ajovalo- ja katsastussarjat / jarru- ja merkkivalosarjat Workman MD -sarjan työajoneuvot Ajovalo- ja katsastussarjat / jarru- ja merkkivalosarjat Workman MD -sarjan työajoneuvot Mallinro: 120-5031 Mallinro: 120-50 Form No. 3371-328 Rev B Asennusohjeet Irralliset osat Tarkista alla olevasta

Lisätiedot

www.pulttiketju.fi BULK PAKKAUKSET M64 KUUSIOMUTTERIT DIN 934 / ISO 4032 MUSTA - ZN - ZNK

www.pulttiketju.fi BULK PAKKAUKSET M64 KUUSIOMUTTERIT DIN 934 / ISO 4032 MUSTA - ZN - ZNK KUUSIOMUTTERIT DIN 934 / ISO 4032 MUSTA - - K DIN 934-8 ISO 4032-8 MUSTA K MUSTA K M2 M2.5 M3 M3.5 M14 M14 M14 M18 M14 M18 M22 M7 M27 M18 M22 M27 M27 M22 M27 M33 M33 M14 M27 M33 2 M18 M33 M39 Pakkaus MUSTA

Lisätiedot

Suomen 2CV-Kilta Ry. Pekka Peltonen uusi Myyntihinta tuote. Alusta

Suomen 2CV-Kilta Ry. Pekka Peltonen uusi Myyntihinta tuote. Alusta Suomen 2CV-Kilta Ry. Pekka Peltonen 10.8.2017 Nimike Alusta uusi Myyntihinta tuote Runko, musta 2CV 4/6 870,00 Runko, musta 2CV vanhus 1 150,00 Runko, sinkitty 2CV 4/6 990,00 Etuakselin pultti M10x120mm

Lisätiedot

HJ4-05VARAEN. Junkkari VARAOSALUETTELO SPARE PARTS LIST HJ 4 M HJ 4 G

HJ4-05VARAEN. Junkkari VARAOSALUETTELO SPARE PARTS LIST HJ 4 M HJ 4 G Junkkari HJ M HJ G HJ-0VARAEN VARAOSALUETTELO SPARE PARTS LIST 67 YLIHÄRMÄ FINLAND TEL. +8-(0)6-8 FAX +8-(0)6-860 e-mail: mako@msk.fi 0 6 0 7 6 7 8 0 7, 7, 0 8,, 8 7 6 6 6 0 8 6 7 8 7 VIITE KPL OSA N:O

Lisätiedot

FORD ETUKEHTO, KESKITAPIT, VÄÄNTIÖT

FORD ETUKEHTO, KESKITAPIT, VÄÄNTIÖT FORD ETUKEHTO, KESKITAPIT, VÄÄNTIÖT 01.12.2009 11 12 3 1 7 2 4 6 15 8 9 16 OSA DEXTA MAJORIT 2000, 3000, 3930, 4000, 5000, 7000, SUPER DEXTA 52-64 3600, 4100, 4600, 4610, 5600, 6600, 3910, 4110 4130, 4630,

Lisätiedot

3 Seisontavalo 2 Valon kannatin (vain sarja ) 2 Lukkopultti (#10 1/2 tuumaa) (vain 4 sarja ) 4 Seisontavalojen asennus.

3 Seisontavalo 2 Valon kannatin (vain sarja ) 2 Lukkopultti (#10 1/2 tuumaa) (vain 4 sarja ) 4 Seisontavalojen asennus. Form No. Ajovalo- ja katsastusvarustussarja 202-malli ja uudempi Workman HD -työajoneuvo Mallinro: 20-5030 Mallinro: 20-5045 3386-909 Rev A Asennusohjeet VAARA KALIFORNIA Lakiesityksen 65 mukainen varoitus

Lisätiedot

OSA REF KPL ST VAR. OSA DEL NR KOODI KODE NIMI BENÄMNING 3 2 D40001547 KUMITYYNY GUMMI 1 1 57907 ETURUNKO RAM, FRÄMRE 2 1 57914 TAKARUNKO RAM, BAKRE

OSA REF KPL ST VAR. OSA DEL NR KOODI KODE NIMI BENÄMNING 3 2 D40001547 KUMITYYNY GUMMI 1 1 57907 ETURUNKO RAM, FRÄMRE 2 1 57914 TAKARUNKO RAM, BAKRE 17 2 4 5 3 32 33 6 7 8 9 10 13 31 14 30 12 11 15 1 16 17 18 19 22 23 21 20 27 28 29 24 25 26 18 RUNKO RAM OSA REF KPL ST VAR. OSA DEL NR KOODI KODE NIMI BENÄMNING 1 1 57907 ETURUNKO RAM, FRÄMRE 2 1 57914

Lisätiedot

Lava3. Sprinter etualusta 315, 906, etukelkka sis. kall.vak. jousen moot. Kumityynyt, alatukivarret, hammastanko,etunavat, etuiskarit.

Lava3. Sprinter etualusta 315, 906, etukelkka sis. kall.vak. jousen moot. Kumityynyt, alatukivarret, hammastanko,etunavat, etuiskarit. Lava1 2 Vito lavaa, 1 Sprinterin, 1 Sprinterin ovipaketti, Palkki, umpiot, tehd.jäähd.putki, puhallin+visco, maski, ilmasuod., puskuri, etukehikko, oik. lokasuoja, vas. Lokasuoja, konepelti, tuuletinpaketti,

Lisätiedot

Asennus. CE-valosarja Groundsmaster 4000-D/4100-D -sarjan ajoyksikkö Mallinro: Irralliset osat. Ohjeet, oppaat ja muut osat.

Asennus. CE-valosarja Groundsmaster 4000-D/4100-D -sarjan ajoyksikkö Mallinro: Irralliset osat. Ohjeet, oppaat ja muut osat. Asennus Irralliset osat Form No. CE-valosarja Groundsmaster 4000-D/4100-D -sarjan ajoyksikkö Mallinro: 30454 Tarkista alla olevasta taulukosta, että kaikki osat on toimitettu. Kuvaus Määrä Käyttökohde

Lisätiedot

Vaihtolaitekärri ST13

Vaihtolaitekärri ST13 8 30 22 29 19 4 31 31 19 22 7 21 6 22 2 39 15 33 33 14 49 13 32 23 11 25 26 12 35 9 34 36 10 27 5 16 1 17 24 Vaihtolaitekärri ST13 Piir no RC14771 Des: VäR Acc: No. Nimike Nimitys Description Dimension

Lisätiedot

mcd010fi_mj14st_v1.doc

mcd010fi_mj14st_v1.doc 1 Tässä dokumentissa esitetty seuraavia osakokoonpanoja tilausnumeroineen yleisistä kulutusosista ja huolto-ohjeita laitteen kunnossapitoon: SIVU 1. MJ-1.4 ST KOOTTUNA SIVU 2. VOIMANSIIRTO SIVU 3. VASTATERÄ

Lisätiedot

Käämikytkimet, tyyppiä UB moottoriohjaimilla, tyyppiä BUE ja BUL. Varaosaluettelo

Käämikytkimet, tyyppiä UB moottoriohjaimilla, tyyppiä BUE ja BUL. Varaosaluettelo Käämikytkimet, tyyppiä UB moottoriohjaimilla, tyyppiä BUE ja BUL Varaosaluettelo Tätä ohjetta ei saa kopioida ilman meidän kirjallista lupaamme eikä sisältöä saa luovuttaa kolmannelle osapuolelle eikä

Lisätiedot

STIGA TURBO 55 COMBI 48 COMBI 43 COMBI 8211-0208-11

STIGA TURBO 55 COMBI 48 COMBI 43 COMBI 8211-0208-11 STIGA TURBO 55 COMBI 48 COMBI 43 COMBI 8211-0208-11 SVENSKA S B 1. 2. B 3. 4. F D E 5. 6. 7. S SVENSKA FULL ADD ADD FULL 8. 9. Briggs & Stratton LS 45 ADD FULL 0,15 l. FULL/MAX 10. Briggs & Stratton XTE

Lisätiedot

Mökin ja kodin tuhattaituri

Mökin ja kodin tuhattaituri Suomi Mökin ja kodin tuhattaituri Vahva 20 hv moottori Hämmästyttävän tehokas Turvavyö ja ROPS/FOPS turvakaari vakiona Kun haluat enemmän tehoa Väkivahva Kohler EFI-moottori Työlaitehydrauliikka 42 l/min

Lisätiedot

BT50QT-9 (Edessä rumpujarrut)

BT50QT-9 (Edessä rumpujarrut) BT0QT- (Edessä rumpujarrut) VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi Peltokaari 1, FIN-080 Siuntio Tel: 000 0077 (0,8 /min) Web: www.jm-racing.fi VARAOSALUETTELO BTQT-D1 / BT0QT- MOOTTORIN MUOVIKOTELOT SYLINTERIN

Lisätiedot

Vaatimuksenmukaisuusvakuutus Käyttöohje Varaosaluettelo

Vaatimuksenmukaisuusvakuutus Käyttöohje Varaosaluettelo FIN Vaatimuksenmukaisuusvakuutus Käyttöohje Varaosaluettelo He-Va Vip-Roller 3,3 4,5 m N. A. Christensensvej 34 DK-7900 Nykøbing Mors Tel: 9772 4288 Fax:9772 2112 www.he-va.com Sisällysluettelo EY- VAATIMUSTENMUKAISUUSVAKUUTUS...

Lisätiedot

WR6413D 2T POLTTOMOOTTORI RUOHOTRIMMERI

WR6413D 2T POLTTOMOOTTORI RUOHOTRIMMERI KÄYTTÖOHJE WR6413D 2T POLTTOMOOTTORI RUOHOTRIMMERI ZAA0510 Lue ja perehdy tähän ohjeeseen ennen koneen käyttöönottoa! rev.a 070126 2T POLTTOMOOTTORI RUOHOTRIMMERI FIN Onneksi olkoon onnistuneen valinnan

Lisätiedot

CAMOPLAST ATV T4S ATV TELASTOSARJA

CAMOPLAST ATV T4S ATV TELASTOSARJA CAMOPLAST ATV TS ATV TELASTOSARJA 01 KIRISTYSMOMENTTI 0 Nm KIRISTYSMOMENTTI TORQUE @ 0 N-m 0 Nm + THREAD LOCKER KIRISTYSMOMENTTI 1 Nm 1 1 KIRISTYSMOMENTTI 0 Nm 1 1 11 1 1 9 10 7 17 8 KIRISTYSMOMENTTI 70

Lisätiedot

Varaosat Vetolaitteet 2011 VBG GROUP TRUCK EQUIPMENT AB Painos n, 2010-11-25

Varaosat Vetolaitteet 2011 VBG GROUP TRUCK EQUIPMENT AB Painos n, 2010-11-25 VARAOSAT 0 T eemme käyttäjien elämän helpommaksi kehittämällä jatkuvasti parempia, erittäin toimintavarmoja ja pitkäikäisiä järjestelmiä. Kytkimiä käsikäyttöisiä, automaattisia ja ilma-avusteisia perä-

Lisätiedot

HINNASTO 2008. Oy BOTNIA BOLT Ab. Pulttitie 10-12 64100 Kristiinankaupunki Puh: 020 7969 200 Fax: 020 7969 220

HINNASTO 2008. Oy BOTNIA BOLT Ab. Pulttitie 10-12 64100 Kristiinankaupunki Puh: 020 7969 200 Fax: 020 7969 220 HINNASTO 2008 Oy BOTNIA BOLT Ab Pulttitie 10-12 64100 Kristiinankaupunki Puh: 020 7969 200 Fax: 020 7969 220 Yleiset myynti- ja toimitusehdot Hinnat: Maksuehdot: Toimitusehdot: Pakkaukset: Kaikki hinnat

Lisätiedot

Kiinnitystarvikkeet hinnasto. Nopeasti ja edullisesti suoraan varastosta, myös erikoistoimituksia.

Kiinnitystarvikkeet hinnasto. Nopeasti ja edullisesti suoraan varastosta, myös erikoistoimituksia. Kiinnitystarvikkeet Helsinki 02/03 Pultit ja kierretangot Mutterit, laatat ja tiivisterenkaat Ruuvit Vetoniitit, niittimutterit ja jarruniitit Ankkurit ja tulpat Sokat, voidenipat, erikoistuotteet Förch-lajitelmat,

Lisätiedot

VARAOSALUETTELO SPARE PARTS LIST

VARAOSALUETTELO SPARE PARTS LIST HJ-0VARAEN VARAOSALUETTELO SPARE PARTS LIST Manufacturer: 67 YLIHÄRMÄ FINLAND 0 6 7 8 0,, 0 0 7 7 8,, 8 7 6 6 6 0 8 6 7 8 7 VIITE KPL OSA N:O KOODI NIMIKE DESCRIPTION ITEM QTY PART NO. CODE 0-0 KAMMIO

Lisätiedot

PUOLIMOOTTORIT. Varaosa Kampiakselin Ulosoton Huomautuksia Paino/ kg Ovh numero numero kiilaura

PUOLIMOOTTORIT. Varaosa Kampiakselin Ulosoton Huomautuksia Paino/ kg Ovh numero numero kiilaura PUOLIMOOTTORIT Varaosa Kampiakselin Ulosoton Huomautuksia Paino/ kg Ovh numero numero kiilaura PYSTYAKSELISET PUOLIMOOTTORIT Mallisarja 120000 Quantum, Series 625,650,675 792738 = 799983 691451=797018

Lisätiedot

CE-varustesarja vuoden 2005 ja sitä uudemmille Multi-Pro-ruiskutuslaitteille 1200 ja 1250 Mallinro:

CE-varustesarja vuoden 2005 ja sitä uudemmille Multi-Pro-ruiskutuslaitteille 1200 ja 1250 Mallinro: Turvaohjeet Turva- ja ohjetarrat Form No. 3368-876 Rev A CE-varustesarja vuoden 2005 ja sitä uudemmille Multi-Pro-ruiskutuslaitteille 1200 ja 1250 Mallinro: 106-4840 Asennusohjeet Turva- ja ohjetarrat

Lisätiedot

DYNAPAC BG21 BETONIHIERRIN KÄYTTÖOHJE JA VARAOSALUETTELO

DYNAPAC BG21 BETONIHIERRIN KÄYTTÖOHJE JA VARAOSALUETTELO DYNAPAC BG21 BETONIHIERRIN KÄYTTÖOHJE JA VARAOSALUETTELO TURVALLISUUSOHJEET KONEET : Voimanlähteet: sähkö-, paineilma-, bensiini- tai dieselöljymoottori. MERKIT : Turvallisuusohjeissa esiintyvillä sanoilla

Lisätiedot

Fax 03-5461666 v.kangasaho@pp.inet.fi

Fax 03-5461666 v.kangasaho@pp.inet.fi Osanumero Kuvaus Kpl Hinta (alv 0%) Hinta (sis.alv) Hyllypaikka Tuote nro Nimi Kpl Hinta (alv 0%) Hinta (sis.alv) Hyllypaikka 204 2 501J9B 0245 2 444D 01078 2 101C 01202 LAAKERI 1 73,36 89,50 401A4B 1402

Lisätiedot

VARAOSAKIRJA LAUTASSIROTTELIJA S-45 & S-500

VARAOSAKIRJA LAUTASSIROTTELIJA S-45 & S-500 VARAOSAKIRJA LAUTASSIROTTELIJA S-45 & S-500 VERSIO 1.1.05/10 TOUKOKUU 2010 SISÄLLYSLUETTELO SISÄLLYSLUETTELO... 2 TILAUSOHJEET... 3 RUNKO JA VARUSTEET, S-45... 4 RUNKO JA VARUSTEET, S-500... 6 HYDRAULIIKKA,

Lisätiedot

Lava3. Sprinter etualusta 315, 906, etukelkka sis. kall.vak. jousen moot. Kumityynyt, alatukivarret, hammastanko,etunavat, etuiskarit.

Lava3. Sprinter etualusta 315, 906, etukelkka sis. kall.vak. jousen moot. Kumityynyt, alatukivarret, hammastanko,etunavat, etuiskarit. Lava1 2 Vito lavaa, 1 Sprinterin, 1 Sprinterin ovipaketti, Palkki, umpiot, tehd.jäähd.putki, puhallin+visco, maski, ilmasuod., puskuri, etukehikko, oik. lokasuoja, vas. Lokasuoja, konepelti, tuuletinpaketti,

Lisätiedot

MF MOOTTORIMALLIT JA -TYYPIT

MF MOOTTORIMALLIT JA -TYYPIT MF MOOTTORIMALLIT JA -TYYPIT TRAKTORI- SYLINTERI- SYLINTERIN MOOTTORI- MALLI NO HALKAISIJA TYYPPI TEF20 4 80.975 20C TEA20 4 80.00 80 mm TEA20 4 85.00 85 mm TED20 4 85.00 85 mm FE35 4 84.137 23C FE35 4

Lisätiedot

CE-varustesarja Multi-Pro ruiskutuslaite Mallinro: Asennusohjeet

CE-varustesarja Multi-Pro ruiskutuslaite Mallinro: Asennusohjeet CE-varustesarja Multi-Pro 5800 -ruiskutuslaite Mallinro: 120-067 Form No. 69-416 Rev A Asennusohjeet Turvaohjeet Turva- ja ohjetarrat Turva- ja ohjetarrat on sijoitettu hyvin näkyville paikoille mahdollisten

Lisätiedot

VARAOSALUETTELO SISU VAIHDELAATIKOT KYTKIMET. Oy SUOMEN AUTOTEOLLISUUS Ab. Fleminginkatu 2 Vaihde 70101

VARAOSALUETTELO SISU VAIHDELAATIKOT KYTKIMET. Oy SUOMEN AUTOTEOLLISUUS Ab. Fleminginkatu 2 Vaihde 70101 VARAOSALUETTELO SISU VAIHDELAATIKOT JA KYTKIMET 19 3 8 Oy SUOMEN AUTOTEOLLISUUS Ab H K I Fleminginkatu 2 Vaihde 70101 VARAOSALUETTELO SISU VAIHDELAATIKOT JA KYTKIMET 19 3 8 Oy SUOMEN AUTOTEOLLISUUS Ab

Lisätiedot

Nim iketiedot. Koodi Nimike Myyntihinta Provisio %

Nim iketiedot. Koodi Nimike Myyntihinta Provisio % Sivu 1 / 39 3.001.002 Kierretapin jatkovarsi 14527 2,7 x 80 mm 11,42 2 3.001.003 Kierretapin jatkovarsi 14534 3,4 x 95 mm 11,42 2 3.001.004 Kierretapin jatkovarsi 14549 4,9 x 110 mm 12,82 2 3.001.005 Kierretapin

Lisätiedot

Käämikytkimet, tyyppiä UB moottoriohjaimilla, tyyppiä BUE ja BUL. Korjausohje

Käämikytkimet, tyyppiä UB moottoriohjaimilla, tyyppiä BUE ja BUL. Korjausohje Käämikytkimet, tyyppiä UB moottoriohjaimilla, tyyppiä BUE ja BUL Korjausohje Tätä ohjetta ei saa kopioida ilman meidän kirjallista lupaamme eikä sisältöä saa luovuttaa kolmannelle osapuolelle eikä käyttää

Lisätiedot

C489 Liitin vakiotoimintoja varten C489. C489 on 21-napainen liitin, jonka kautta pääsee hallitsemaan ajoneuvon yleisiä toimintoja.

C489 Liitin vakiotoimintoja varten C489. C489 on 21-napainen liitin, jonka kautta pääsee hallitsemaan ajoneuvon yleisiä toimintoja. on 21-napainen liitin, jonka kautta pääsee hallitsemaan ajoneuvon yleisiä toimintoja. Liitin on ruskea ja sijaitsee päällirakennekonsolin sisäosalla. 316 371 C234 C493 C259 C449 C447 C494 C234 C260 C493

Lisätiedot

MF VAIJEREITA MF M93 - MF 365, 375, 390, 390T, 398, Perkins A4.236, AT4.236, A4.248, A6.354,

MF VAIJEREITA MF M93 - MF 365, 375, 390, 390T, 398, Perkins A4.236, AT4.236, A4.248, A6.354, MF VAIJEREITA 26.09.2011 STOP-VAIJERI MF0832 3597064M92, 3701712M91 - MF 230, 235, 240, 350, 355 - Perkins AD3.152, AT3.152 STOP-VAIJERI MF0833 3597065M92, 3701714M91 - MF 340, 342, 352, 362, 365, 372,

Lisätiedot

Hakki Pilke Easy 38 KLAPIKONEEN VARAOSAKIRJA MAASELÄN KONE OY

Hakki Pilke Easy 38 KLAPIKONEEN VARAOSAKIRJA MAASELÄN KONE OY SUOMI Hakki Pilke Easy 38 KLAPIKONEEN VARAOSAKIRJA MAASELÄN KONE OY Valimotie 1, 85800 Haapajärvi tel.08-7727300, fax.08-7727320 info@maaselankone.fi www.maaselankone.fi 2 / 39 3 / 39 Sisällys 1.1 Koneen

Lisätiedot

AMPPEERIMITTARIT UNIVERSAL 2002001 Amppeerimittari, valkoinen pohja, 8-0- 8A halk. 1 3/4"

AMPPEERIMITTARIT UNIVERSAL 2002001 Amppeerimittari, valkoinen pohja, 8-0- 8A halk. 1 3/4 AMPPEERIMITTARIT UNIVERSAL 2002001 Amppeerimittari, valkoinen pohja, 8-0- 8A halk. 1 3/4" 2-7 30,20 AMPPEERIMITTARIT UNIVERSAL 2002002 Amppeerimittari, musta pohja, 12-0- 2-7 30,20 12A halk. 1 3/4" LAMPUT

Lisätiedot

OMISTAJAN KÄSIKIRJA MOTOJET 110 KID MOTOJET 110 L - 1 -

OMISTAJAN KÄSIKIRJA MOTOJET 110 KID MOTOJET 110 L - 1 - OMISTAJAN KÄSIKIRJA MOTOJET 110 KID MOTOJET 110 L - 1 - . TURVALLISUUSOHJEET. Lue tämä ohje huolellisesti ennen käyttöä. Varmista, että ajoalue on vapaa esteistä. Tämä ajoneuvo ei ole tieliikennekelpoinen.

Lisätiedot

SWEGON CASA VARAOSAT. Varaosahinnasto-2012

SWEGON CASA VARAOSAT. Varaosahinnasto-2012 Sivu 1 SWEGON CASA VARAOSAT 250, 260, 270, 270M ja 290 (Alv 0%) (Alv 23%) Suodatinsarja 2 kpl G3+1 kpl F7 ( 250 ) 33,00 40,59 10225SS Suodatinsarja 2 kpl G3+1 kpl F7 ( 260 ) 33,00 40,59 10226SS Suodatinsarja

Lisätiedot