BT50QT-11. VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi. Peltokaari 1, FIN Siuntio. Tel: (0,98 /min) Web:

Koko: px
Aloita esitys sivulta:

Download "BT50QT-11. VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi. Peltokaari 1, FIN-02580 Siuntio. Tel: 0600 90077 (0,98 /min) Web: www.jm-racing.fi"

Transkriptio

1 BT50QT-11 VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi Peltokaari 1, FIN-0580 Siuntio Tel: (0,8 /min) Web:

2 VARAOSALUETTELO BT50QT-11 MOOTTORIN MUOVIKOTELOT SYLINTERIN KANSI JA KAASUTTIMEN KURKKU NOKKA-AKSELI JA VENTTIILIT JAKOKETJU JA KIRISTIN 5 VENTTIILIKOTELON KANSI 6 SYLINTERI 7 KAMPIAKSELI, KIERTOKANKI JA MÄNTÄ 8 MOOTTORIN OIKEA KUORI VARIAATTORIKOTEON KANSI 10 MAGNEETTO JA ÖLJYPUMPPU 11 STARTTIMOOTTORI 1 POLKUKÄYNNISTYS JA ETUVARIAATTORI 1 TAKAVARIAATTORI JA HIHNA 1 PERÄVAIHTEISTO 15 MOOTTORIN LOHKOT JA LAAKERIT 16 KAASUTIN 17 ILMANPUHDISTIN 18 PAKOPUTKI 1 SEISONTAJALAT 0 ETUPYÖRÄ, LEVYJARRU 1 TAKAPYÖRÄ ETUHAARUKKA JA LOKASUOJA TAKAISKUNVAIMENNIN SÄHKÖOSAT 5 ETUVALO 6 HALLINTALAITTEET 7 MITTARISTO JA MITTARIN VAIJERI 8 ETUVILKUT TAKAVILKUT 0 ETUKATTEET JA JALKATILA 1 TAVARATELINE JA BOXI TAVARATILA, SIVUKATTEET TAKALOKASUOJA, -VALO JA -KATE POLTTOAINEJÄRJESTELMÄ 5 RUNKO JA KIINNITYSRAUDAT 6 ISTUIN 7-1 -

3 MB GB MB GB MB MB GB MB MB MB GB MB MB-0000 KIERRELAATTA PULTTI, LAIPPA- M6x16 PIDIKE, LETKUN, MUOVIA RUUVI,.X1 PEITELEVY, JAKOPÄÄN KIRISTIMEN, MUOVIA KOTELO, SYLINTERIN, YLEMPI, MUOVIA PULTTI, LAIPPA- M6x5 PIDIKE, LETKUN TIIVISTE, MOOTTORIN TUULETUSKOTELON KOTELO, SYLINTERIN, ALEMPI, MUOVIA RUUVI, M5X16 KOTELO, MOOTTORIN TUULETTIMEN, MUOVIA TULPPA, MOOTTORIN TUULETTIMEN KOTELOON - -

4 MB GB GB MB MB MB MB MB MB MB MB MB MI MI GB MB KIRISTYSPANTA, KAASUTTIMEN IMUKURKUN RUUVI, IMUKURKUN KIRISTYSPANNAN MX5 MUTTERI, LAIPPA- IMUKURKKU, KAASUTTIMEN O-RENGAS, IMUKURKUN LAIPAN LAIPPA, SYLINTERIN JA IMUKURKUN VÄLIIN SYTYTYSTULPPA MUTTERI, LAIPPA-, SYLINTERIN KANNEN ALUSLAATTA, SYLINTERIN KANNEN MUTTERIIN PUKKI, KEINUVIVUSTON HOLKKI, KOHDISTUS-, 8X1 KANSI, MOOTTORIN SYLINTERIN PULTTI, PINNA, M6X18 PULTTI, PINNA, M6X50 PULTTI, LAIPPA-, M6X85 TIIVISTE, SYLINTERIN KANNEN - -

5 MB MB MB MB MB MB AKSELI, NOKKA- KEINUVIVUSTO-SARJA VENTTIILI, IMU- VENTTIILI, PAKO- VENTTIILISARJA, IMU- VENTTIILISARJA, PAKO- - -

6 GB MB MB MB MB PULTTI, LAIPPA-, M6X16 KIRISTIN, NOKKAKETJUN TIIVISTE, NOKKAKETJUN KIRISTIMEN OHJURI-SARJA, JAKOPÄÄN KETJUN KETJU, JAKOPÄÄN - 5 -

7 8 GB MB MB MB PULTTI, LAIPPA-, M6X5 KANSI, VENTTIILIKOTELON, TÄYDELLINEN TIIVISTE, VENTTIILIKOTELON KANNEN PIDIKE, LETKUN - 6 -

8 MB MB MB SYLINTERI, MOOTTORIN TIIVISTE, SYLINTERIN ALAPÄÄN HOLKKI, KOHDISTUS-, 8X1-7 -

9 5 6 MB MB MB MB MB MB KAMPIAKSELI JA KIERTOKANKI KIILA, KAMPIAKSELIIN RENGAS, LUKKO-, MÄNNÄNTAPIN TAPPI, MÄNNÄN MÄNTÄ RENGASSARJA, MÄNNÄN - 8 -

10 MB GB GB GB MB-0000 MB-0000 GB MB MB MB MB MB-0000 MB MB KIINITYSRAUTA, TAKASISÄLOKASUOJAN PULTTI, LAIPPA- M6x16 PULTTI, LAIPPA- M6x5 PULTTI, LAIPPA- M6x85 MITTATIKKU, MOOTTORIÖLJYN O-RENGAS, ÖLJYN MITTATIKUN PULTTI, LAIPPA- M6x100 SUODATIN, MOOTTORIÖLJYN JOUSI, ÖLJYNSUODATTIMEEN O-RENGAS, ÖLJYTULPAN TULPPA, POHJA-, MOOTTORIÖLJYN STEFA, KAMPIAKSELIN, OIKEA TIIVISTE, MOOTTORIN OIKEAN KUOREN KUORI, MOOTTORIN, OIKEA - -

11 5 6 MB MB MB GB MB MB TIIVISTE, VARIAATTORIKOTELON KANNEN HOLKKI, KOHDISTUS- KANSI, VARIAATTORIKOTELON PULTTI, LAIPPA-, M6x5 PIDIKE, KAASUVAIJERIN PIDIKE, TAKAJARRUVAIJERIN

12 GB GB GB MB-1000 GB MB MB GB GB MB GB MB PULTTI, LAIPPA-, M5X1 PULTTI, LAIPPA-, M6X MUTTERI, LAIPPA-, M10X1.5 TUULETINSIIPI, MOOTTORIN PULTTI, LAIPPA-, M6X16 MAGNEETTO, TÄYDELLINEN ÖLJYPUMPPU, MOOTTORIN PULTTI, LAIPPA-, M6X0 PULTTI, LAIPPA-, M6X5 RATAS, MOOTTORIN ÖLJYPUMPUN MUTTERI, LAIPPA-, M6 HOLKKI, KOHDISTUS-, ÖLJYPUMPUN

13 1 - GB MB MB PULTTI, LAIPPA-, M6X5 STARTTIMOOTTORI RATAS, BENDIX

14 MB MB GB MB MB MB MB MB-0010 MB-0010A MB MB MB GBT7.1-1 GBT AKSELI, POLKUKÄYNNISTIMEN, TÄYDELLINEN POLJIN, KÄYNNISTYS- PULTTI, LAIPPA-, M6X JOUSI, POLKUKÄYNNISTYKSEN VAIHDERATTAAN RATAS, POLKUKÄYNNISTYKSEN VAIHTEEN RENGAS, VÄLI-, POLKUKÄYNN. VAIHDERATTAAN VARIAATTORI, ETU- RULLA-SARJA, VARIAATTORIN, VAKIO RULLA-SARJA, VARIAATTORIN, 5 grammaa STARTTIKEHÄ, VARIAATTORIIN TUULETINSIIPI VARIAATTORIN RATAS, VASTA-, POLKUKÄYNNISTYKSEN ALUSLAATTA, 1MM MUTTERI, M1X

15 GB MB MB MUTTERI, M10X1.5 VARIAATTORI, TAKA-, TÄYDELLINEN HIHNA, VARIAATTORIN - 1 -

16 MB MB MB RSGB 601-GB 601-GB GB MB MB GB8.1-0 MB MB MB MB GB KUORI, PERÄVAIHTEISTON HOLKKI, KOHDISTUS-, 10x0 STEFA, TAKAPYÖRÄN AKSELIN LAAKERI 600, TAKAPYÖRÄN AKSELIN, OIKEA LAAKERI 601, PERÄVAIHTEISTON RATTAAN, OIKEA LAAKERI 601, TAKAVARIAATTORIN AKS., OIKEA MUTTERI, LAIPPA-, M8 TIIVISTE, PERÄVAIHTEISTON KUOREN AKSELI, TAKAPYÖRÄN RATAS, VAIHDE-, TAKAPYÖRÄN AKSELIIN RENGAS, TIIVISTE-, PERÄVAIHTEISTOON RENGAS, TIIVISTE-, PERÄVAIHTEISTOON RATAS, VAIHDE-, PERÄVAIHTEISTON AKSELI, TAKAVARIAATTORIN LAAKERI 60, TAKAVARIAATTORIN AKS, VASEN

17 MB GB 601-GB MB-O5010 MB-O5010 MB-O50001 MB GBT MB MB MB GBT7.1-1 MB GBT GBT7.1-8 GBT GBT LOHKO, MOOTTORIN, VASEN, TÄYDELLINEN LAAKERI 60, TAKAPYÖRÄN AKSELIN, VASEN LAAKERI 601, PERÄVAIHT. RATTAAN, VASEN STEFA, TAKAVARIAATTORIN AKSELIN STEFA, KAMPIAKSELIN, Vasen LOHKO, MOOTTORIN, Oikea HOLKKI, KOHDISTUS-, PULTTI, LAIPPA- M6x5 TIIVISTE, MOOTTORILOHKON PULTTI, PINNA-, MOOTTORIN SYLINTERIN M7x168 PULTTI, PINNA-, MOOTTORIN SYLINTERIN M7x176 TIIVISTERENGAS 1MM PULTTI, TULPPA-, MOOTTORIN ÖLJYTILAN PULTTI, TULPPA-, TARK.-, PERÄVAIHTEISTON TIIVISTERENGAS 8MM PULTTI, LAIPPA- M8x5 PULTTI, LAIPPA- M8x0-16 -

18 6 7 6 MB MB-1000 MB MB-10005A MB MB-10100A MB-1000 MB KAASUTIN CVK KANSI, KAASUTTIMEN NEULA, KAASUTTIMEN, SÄÄDETTÄVÄ NEULA, KAASUTTIMEN, KIINTEÄ KORKEUS KALVO, KAASUTTIMEN, LIERIÖ-LUISTILLA KALVO, KAASUTTIMEN, SIIPI -LUISTILLA RIKASTIN, KAASUTTIMEN, AUTOMAATTINEN KOHO, KAASUTTIMEN

19 MB KOTELO, ILMANSUODATTIMEN, TÄYDELLINEN SUODATIN, ILMAN KIINNITYSPANTA, IMUILMAN OTON LETKUUN LETKU, IMUILMAN OTON

20 A GB PAKOPUTKI, Metalli PAKOPUTKI, Alumiini PULTTI, LAIPPA-, M8X5 TIIVISTE, PAKOPUTKEN VENTIILI, TAKAIKU- MUTTERI, PAKOPUTKEN - 1 -

21 GB7.1-8 GB X AKSELI, PÄÄSEISONTAJALAN SEISONTAJALKA, PÄÄ- ALUSLAATTA 8MM SOKKA, HAARA-, 1.5X JOUSI, PÄÄSEISONTAJALAN KUMI, VAIMENNIN-, PÄÄSEISONTAJALAN SEISONTAJALKA, SIVU- PULTTI, SIVUSEISONTAJALAN KIINNITYKSEEN JOUSI, SIVUSEISONTAJALAN - 0 -

22 A A A 601-Z A A A GB R.00/ R R R.00-10N R.50-10N A A AKSELI, ETURENKAAN, LEVYJARRU RATAS, MITTARIN VAIJERIN (Vaijerin kiinnitys ruuvilla) RATAS, MITTARINVAIJERIN (Vaij. kiinn. kierreholkilla) VANNE, ETU-, ALUMIINI, 10, LEVYJARRU LAAKERI, 601Z PUSLA, LAAKERI-, KESKI-, ETURENKAAN, LEVYJ STEFA, ETURENKAAN LAAKERIIN PUSLA, LAAKERI-, VASEN, ETURENKAAN, LEVYJ MUTTERI, LAIPPA-, ETUAKSELIN, M1X1. RENGAS, SISÄ-,.00/ RENGAS, ULKO-, RENGAS, ULKO-, RENGAS, ULKO-, LUMELLE JA SORALLE, RENGAS, ULKO-, LUMELLE JA SORALLE, JARRULEVY PULTTISARJA, JARRULEVYN - 1 -

23 R.00/ R R R.00-10N R.50-10N GB VANNE, TAKA-, ALUMIINI, 10 RENGAS, SISÄ-,.00/ RENGAS, ULKO-, RENGAS, ULKO-, RENGAS, ULKO-, LUMELLE JA SORALLE, RENGAS, ULKO-, LUMELLE JA SORALLE, JARRUVIPU-SARJA, TAKARENKAAN JARRUKENGÄT, PARI MUTTERI, TAKAPYÖRÄN, M16X

24 GB GB GB GB GBT OHJAUSVARSI PULTTI, ETUISKUNVAIMENTIMEN, M8X5 LAAKERISARJA, OHJAUSVARREN ISKUNVAIMENTIMET, ETU-, LEVYJARRU KIINNITYSRAUTA, ETULOKASUOJAN PULTTI, LAIPPA-, M6X1 PULTTI, LAIPPA-, M6X0 LOKASUOJA, ETU- LOKASUOJA, ETU-, TAKAOSA KORISTE, ETULOKASUOJAN PULTTI, LAIPPA-, M6X1 KIERRELAATTA,. RUUVI,.X1 VAIMENNIN, KUMI-, ETULOKASUOJAN - -

25 GB GB ISKUNVAIMENNIN, TAKA PULTTI, KIINNITYS, YLEMPI PULTTI, KIINNITYS, ALEMPI - -

26 GB GB GB GB SYTYTYSPUOLA JA TULPANJOHTO HATTUINEEN RUUVI, M6X0 MUTTERI, LAIPPA-, M6 RELE, KÄYNNISTYS- AVAIN- JA LUKKOSARJA PULTTI, LAIPPA-, M6X16 RELE, VILKKU- ÄÄNIMERKIN ANTOLAITE AKKU CDI-YKSIKKÖ, 5 JOHDINNASTALLA CDI-YKSIKKÖ, 6 JOHDINNASTALLA JÄNNITTEEN SÄÄDIN JOHTOSARJA VIRTAKYTKIN (OFF), SIVUJALAN SULAKE, 10A PULTTI, LAIPPA-, M6X1-5 -

27 VALO, ETU-, TÄYDELLINEN POLTTIMO, ETUVALON POLTTIMO, PARKKIVALON - 6 -

28 A A 8B GB GB GB GBT GBT X -1000A XX A VAIJERI, KAASU-, (Yläpään kiinnitys kierreholkilla OHJAUSTANKO PULTTI, OHJAUSTANGON PULTTI, OHJAUSTANGON OHJAUSVARSI, YLÄOSA KATE, OHJAUSTANGON KIINNIKE, OHJAUSTANGON PULTTI, LAIPPA-, M10X1.5 PULTTI, LAIPPA-, M6X5 PULTTI, LAIPPA-, M5X1 KÄDENSIJA, OIKEA (KAASUKAHVA) KÄDENSIJA, VASEN PEILI, VASEN PEILI, OIKEA TYVIOSA, KÄDENSIJAN, VASEN TYVIOSA, KÄDENSIJAN, OIKEA VAIJERI, TAKAJARRUN, TÄYDELLINEN JARRU-SARJA, ETU-, NESTE, TÄYDELLINEN SYLINTERI, JARRU-, PÄÄ KYTKIN, JARRUVALON, ETUJARRU SYLINTERI, JARRU- (Jarrusatula) LETKU, JARRU- KAHVA, JARRU-, TAKA- (Kanta x) KYTKIN, JARRUVALON, TAKAJARRU KAHVA, JARRU-, ETU- JARRUPALAT, ETU

29 GB MITTARISTO VAIJERI, MITTARIN (Alapään kiinnitys ruuvilla) VAIJERI, MITTARIN (Alapään kiinnitys kierreholkilla) PULTTI, UPPOKANTA-, M5X16-8 -

30 VILKKU, ETU-, VASEN VILKKU, ETU-, OIKEA POLTTIMO, VILKUN - -

31 VILKKU, TAKA-, VASEN VILKKU, TAKA-, OIKEA POLTTIMO, VILKUN - 0 -

32 GB GB GB GB GBT KATE, ETU-, KESKI- KORISTE, ETUKATTEESEEN KATE, ETUVALON KEHYS, ETUVALON KATE, ETU-, ISO KOUKKU, KYPÄRÄ- PEITELEVY, ETUKATTEEN KATE, JALKATILA KANSI, AKKUKOTELON HEIJASTIN, SIVU-, ORANSSI KUMITULPPA, JALKATILAAN KUMITULPPA, JALKATILAAN KIERRELAATTA,. KATE, POHJALEVY MOOTTORIN ALLE PULTTI, LAIPPA-, M6X1 RUUVI,.X1 RUUVI,.8X16 MUTTERI, LAIPPA-, M6 RENGAS, TIIVISTE-, 5mm PEITELEVY, VILK. TYVEEN, VASEN PEITELEVY, VILK. TYVEEN, OIKEA - 1 -

33 A TAVARATELINE, BT50QT-11 TAVARA- BOXI, KIINNIKKEINEEN - -

34 GBT GB GB GB KATE, SIVU-, YLÄ-, VASEN KATE, SIVU-, YLÄ-, OIKEA PEITELEVY, SIVUKATTEEN KATE, TAVARASÄILIÖN ETEEN TAVARASÄILIÖ KANSI, HUOLTOLUUKUN, TAVARATILAAN KIERRELAATTA, M6 PULTTI, LAIPPA-, M6X70 MUTTERI, LAIPPA-, M6 RUUVI,.X1 RUUVI,.8X16 - -

35 MB MB MB GB MB GB GB VALO, TAKA-, TÄYDELLINEN POLTTIMO, TAKAVALON KANTA, TAKAVALON LINSSI, TAKAVALON, PUNAINEN LINSSI, REKISTERIVALON KIINNIKE, TAKAVALON LOKASUOJA, TAKA- HEIJASTIN, TAKA-, PUNAINEN KIERRELAATTA,. LOKASUOJA, TAKA-, SISÄ- KIINNITYSRAUTA, SISÄLOKASUOJAN RUUVI. M5X1 KIERRELAATTA, M5 MUTTERI, LAIPPA-, M6 RUUVI,.8X16 KATE, TAKA- KIINNIKERAUTA, REKISTERIKILVEN - -

36 , GB GB GB GBT7.1-5 GBT SÄILIÖ, POLTTOAINE- ANTURI, POLTTOAINEMÄÄRÄN HANA, ALIPAINE-, POLTTOAINEEN LETKU, POLTTOAINE- SUODATIN, POLTTOAINEEN LETKU, ALIPAINE- KUMIKAULUS, POLTTOAINESÄILIÖN TIIVISTE, POLTTOAINEANTURIN PULTTI, LAIPPA-, M6X1 MUTTERI, LAIPPA-, M6 RUUVI, M5X16 RENGAS, TIIVISTE-, 5mm RENGAS, LUKKO-, 5mm KIINNITYSRAUTA, POLTTOAINESÄILIÖN PÄÄLLE - 5 -

37 GB GB GBT161 GB-6 GB RUNKO, BT50QT-11 MOOTTORIPUKKI PULTTI, MOOTTORIPUKIIN, PIDEMPI VAIMENNINKUMI, MOOTTORIPUKKIIN VALMISTENUMEROLAATTA PULTTI, MOOTTORIPUKIIN, LYHYEMPI HOLKKI, MOOTTORIPUKIN AKSELIIN PULTTI, LAIPPA-, M6X1 MUTTERI, LAIPPA-, 10X1.5 NIITTI,,mm MUTTERI, KUPUKANTA-, M6 PULTTI, LAIPPA-, M6X0 PULTTI, LAIPPA-, M6X6-6 -

38 GB ISTUIN TAPPI, SARANA-, ISTUIMEN SARANA, ISTUIMEN MUTTERI, LAIPPA-, M6 TYÖKALUSARJA - 7 -

39 MUISTIINPANOJA: - 8 -

BT49QT-9N1. VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi. Peltokaari 1, FIN-02580 Siuntio. Tel: 0600 90077 (0,98 /min) Web: www.jm-racing.fi

BT49QT-9N1. VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi. Peltokaari 1, FIN-02580 Siuntio. Tel: 0600 90077 (0,98 /min) Web: www.jm-racing.fi BTQT-N1 VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi Peltokaari 1, FIN-00 Siuntio Tel: 000 0077 (0, /min) Web: www.jm-racing.fi VARAOSALUETTELO BTQT-N1 MOOTTORIN MUOVIKOTELOT SYLINTERIN KANSI JA KAASUTTIMEN KURKKU NOKKA-AKSELI

Lisätiedot

BT49QT-9O3. VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi. Peltokaari 1, FIN-02580 Siuntio. Tel: 0600 90077 (0,98 /min) Web: www.jm-racing.fi

BT49QT-9O3. VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi. Peltokaari 1, FIN-02580 Siuntio. Tel: 0600 90077 (0,98 /min) Web: www.jm-racing.fi BTQT-O VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi Peltokaari 1, FIN-00 Siuntio Tel: 000 0077 (0, /min) Web: www.jm-racing.fi VARAOSALUETTELO BTQT-O MOOTTORIN MUOVIKOTELOT SYLINTERIN KANSI JA KAASUTTIMEN KURKKU NOKKA-AKSELI

Lisätiedot

BT50QT-9 (Edessä rumpujarrut)

BT50QT-9 (Edessä rumpujarrut) BT0QT- (Edessä rumpujarrut) VARAOSALUETTELO JM-Racing tmi Peltokaari 1, FIN-080 Siuntio Tel: 000 0077 (0,8 /min) Web: www.jm-racing.fi VARAOSALUETTELO BTQT-D1 / BT0QT- MOOTTORIN MUOVIKOTELOT SYLINTERIN

Lisätiedot

N:o Nimike Hinta N:o Nimike Hinta

N:o Nimike Hinta N:o Nimike Hinta TUKKUPAKKAUKSET 4101 Ilmansuod. 5 x 491588S...... 31,90 4171 Liitin 5 x 791850... 7,00 4102 Ilmansuod. 5 x 397795S... 32,70 4172 Tiiviste 5 x 272996... 11,60 4103 Ilmansuod. 5 x 399877S... 32,40 4178 Primer

Lisätiedot

N:o Nimike Hinta N:o Nimike Hinta

N:o Nimike Hinta N:o Nimike Hinta 001X38MA 001X45MA 002X53MA 002X77MA 009X39MA 009X51MA 009X52MA 009X57MA 0011X3MA 0025X7MA 0031X9MA 01X134MA 01X135MA 01X140MA 01X142MA 01X143MA 01X186MA 01X192MA 01X193MA 011X16MA 011X24MA 015X72MA 015X84MA

Lisätiedot

12.01.2015 16:40:16 RIDE GUIDE OHJ.SARJA 11868M KAHVA 663-43118-01 KAASUVAIJERI 4-5 HV 12-16146 MERC ALUSLEVY 12-25176 PUSLA 12-30528 MERC ALUSLEVY

12.01.2015 16:40:16 RIDE GUIDE OHJ.SARJA 11868M KAHVA 663-43118-01 KAASUVAIJERI 4-5 HV 12-16146 MERC ALUSLEVY 12-25176 PUSLA 12-30528 MERC ALUSLEVY 12.01.2015 16:40:16 Luokka Mercury Tuote 10-13954 RUUVI 10-16830 RUUVI 10-18699 RUUVI 10-20518 RUUVI 10-31700 RUUVI 10-4000329 RUUVI 10-4000332 RUUVI 10-4000354 RUUVI 10-4000355 RUUVI 10-40019108 RUUVI

Lisätiedot

3741,87 2850 11551,87 4960

3741,87 2850 11551,87 4960 Escort kulut Osat yhteensä Auton hankintahinta Kaikki yhteensä Tallivuokra 3741,87 2850 11551,87 4960 Varaosanro Varaosa Määrä Hinta/kpl 6581169 Pidike tuolinkippauskahvaan 1 0,60 6136354 Vaihdekotelon

Lisätiedot

https://www.ecom.honda-eu.com/washeuni/webepc/print.do?pgt=mc

https://www.ecom.honda-eu.com/washeuni/webepc/print.do?pgt=mc Sivu 1/1 E-1 SYLINTERINKANNEN SUOJA 1 12301-GN1- A80 2 12391-149- 3 90017-436- 4 90541-195- 670 SUOJA, SYLINTERINKANSI TIIVISTERENGAS, PÄÄN SUOJA (ARAI) PULTTI, ERIKOIS, 6X45.5 002 0 0 0,00 KUMI, KIINNITYS

Lisätiedot

Lisäturva Extra (Autoille)

Lisäturva Extra (Autoille) Finntakuu Oy Lisäturvat Lisäturva Extra (Autoille) Hinta 549 e Saatavilla max 7 vuotta vanhoihin ja alle 150 tkm ajettuihin autoihin Takuuaika 12 kk / 20 000 km Moottoritilavuus max 3.0 l Ei omavastuuta

Lisätiedot

Soita 040 552 4515 ja varmista osien saatavuus ennakkoon sekä kysy tarkempia tietoja osista!

Soita 040 552 4515 ja varmista osien saatavuus ennakkoon sekä kysy tarkempia tietoja osista! OSAHINNASTO 2015 Luettelossa mainitut osat ovat käytettyjä ja hinnat arviohintoja. Todelliseen myyntihintaan vaikuttaa olennaisesti osan kunto ja tästä syystä hintamuutokset ovat mahdollisia. Hinnat sisältävät

Lisätiedot

VOLVO MOOTTORIN OSAT 04.02.2008

VOLVO MOOTTORIN OSAT 04.02.2008 VOLVO MOOTTORIN OSAT 04.02.2008 Volvo moottorinkorjaussarjat STD sisältää: männät, männänrenkaat, sylinteriputket, ylä- ja alatiivistesarjat, kk-laakerit STD, rk-laakerit STD K1000 V374X V386R MF0313 V1962

Lisätiedot

ORION A36A50M KÄYTTÄJÄN KÄSIKIRJA

ORION A36A50M KÄYTTÄJÄN KÄSIKIRJA ORION A36A50M KÄYTTÄJÄN KÄSIKIRJA SISÄLLYSLUETTELO Johdanto.... 2 Valmistenumero... 2 Rakenne..... 3 Tekniset tiedot.... 4 Mittaristo.... 6 Ohjaustangon hallintalaitteet......... 7 Polttoainesäiliö....

Lisätiedot

https://www.ecom.honda-eu.com/washeuni/webepc/print.do?pgt=mc

https://www.ecom.honda-eu.com/washeuni/webepc/print.do?pgt=mc Sivu 1/2 E-1-1 CYLINDER/CYLINDER HEAD (CR250R5-7) 1 12101-KSK- 730 1 12102-KSK- 730 2 12191-KSK- 731 3 12201-KSK- 730 4 12254-KSK- 731 SYLINTERIKOKOONPANO A SYLINTERIKOKOONPANO B TIIVISTERENGAS, SYLINTERI

Lisätiedot

https://www.ecom.honda-eu.com/washeuni/webepc/print.do?pgt=mc

https://www.ecom.honda-eu.com/washeuni/webepc/print.do?pgt=mc Sivu 1/1 E-1-2 CYLINDER/CYLINDER HEAD (CR125R5-7) 1 12201-KSR- 2 12110-KSR- 2 12120-KSR- 3 12191-KSR- 731 4 12251-KSR- 731 5 18291-KSR- 6 18352-KSR- 7 90011-KZ4-700 8 91304-KZ4- L11 PÄÄ, SYLINTERI SYLINTERIKOMPONENTTI

Lisätiedot

https://www.ecom.honda-eu.com/washeuni/webepc/print.do?pgt=mc

https://www.ecom.honda-eu.com/washeuni/webepc/print.do?pgt=mc Sivu 1/2 E-1 SYLINTERINKANNEN SUOJA/ SYLINTERINKANSI 1 12-KPS- 2 12204-KW1-305 3 12206-KW1-315 4 12251-KT0-711 5 12271-383- 6 12331-KPS- 7 12339-KT0-710 8 12361-KPS- 9 16210-KPS- 10 16214-KPS- 11 16223-KPS-

Lisätiedot

Varaosat TE20. traktoreihin

Varaosat TE20. traktoreihin Varaosat TE0 traktoreihin SUOMEEN TUODUT HARMAA-FERGU -MALLIT: TEA0 Standardin valmistama standard-moottori, bensa 947-956 TED0 Standardin valmistama standard-moottori, bensa/petrol 949-956 TEF0 Standardin

Lisätiedot

Etupuskukurin kulmalista kromiura MC vas

Etupuskukurin kulmalista kromiura MC vas Sivu 1/10 MICROCAR OSAT 1009728 1008151 1005391 1005390 1000562 1000561 1002652 1008477 1006032 1000530 1008041 1001391 06696 1009267 1006230 1004413 0640049 1400475 1006975 1010148 10023 0779016 1003466

Lisätiedot

Yleistä HUOMAUTUS! Äkilliset ohjausliikkeet märällä tien pinnalla saattavat aiheuttaa vaaratilanteen. Huomioi aina myös muut tien käyttäjät.

Yleistä HUOMAUTUS! Äkilliset ohjausliikkeet märällä tien pinnalla saattavat aiheuttaa vaaratilanteen. Huomioi aina myös muut tien käyttäjät. BT49QT-11dA JOHDANTO Kiitoksia, kun olet hankkinut JIANGMEN SINO-HONGKONG BAOTIAN MOTORCYCLE INDUSTRIAL CO., LTD:n valmistaman ja SCANDIC TRADING HOUSE LTD:n Suomeen maahantuoman skootterin mallia BAOTIAN

Lisätiedot

DB TRAKTORIMALLIT JA -TYYPIT

DB TRAKTORIMALLIT JA -TYYPIT DB TRAKTORIMALLIT JA -TYYPIT Kaikkien sylinterien halkaisija 100 mm TRAKTORI- SYLINTERI- MOOTTORI- MALLI LUKU TYYPPI 770 Selectamatic 3 AD3/49A 780 Selectamatic 3 AD3/55 355011 880 Selectamatic 3 AD3/55A

Lisätiedot

M P K Oy OVH SIS.ALV. 24% SISÄLLYSLUETTELO SCANIA VOLVO AJO-, SUMU- JA KAUKOVALOT VILKUT, ÄÄRIVALOT TAKAVALOT JA JOHTOSARJAT TAKAVALOT

M P K Oy OVH SIS.ALV. 24% SISÄLLYSLUETTELO SCANIA VOLVO AJO-, SUMU- JA KAUKOVALOT VILKUT, ÄÄRIVALOT TAKAVALOT JA JOHTOSARJAT TAKAVALOT SISÄLLYSLUETTELO SCANIA 2 3 4 5 5 6 7 8 8 9 9 10 10 12 12 14 15 16 18 18 19 19 20 20 21 22 23 24 24 26 26 27 28 28 29 29 30 30 32 32 33 VOLVO AJO -, SUMU JA KAUKOVALOT VILKUT JA ÄÄRIVALOT TAKAVALOT PEILIT

Lisätiedot

LM Trac 336 000 LM-336 24.10.2013

LM Trac 336 000 LM-336 24.10.2013 LM Trac 336 000 LM-336 24.10.2013 LM Trac 336 000 LM-336 24.10.2013 10 OHJAAMO 20 RUNKO 30 MOOTTORI 40 SÄHKÖJÄRJESTELMÄ 50 HYDRAULIIKKA 60 TYÖLAITEKIINNITYS LM Trac 336 10-00 10 OHJAAMO 24.10.2013 10-01

Lisätiedot

ZETOR TRAKTORIMALLIT JA -TYYPIT

ZETOR TRAKTORIMALLIT JA -TYYPIT ZETOR TRAKTORIMALLIT JA -TYYPIT TRAKTORIMALLISTA MOOTTORITYYPPIIN TRAKTORI- SYLINTERI- SYLINTERIN MOOTTORI- MALLI LUKU HALKAISIJA TYYPPI UR1 2011 2511 2 95 Z2001 3011, 3045 3 95 Z3001 3320 3321 3340 3341

Lisätiedot

Suomen 2CV-Kilta Ry. Pekka Peltonen uusi Myyntihinta tuote. Alusta

Suomen 2CV-Kilta Ry. Pekka Peltonen uusi Myyntihinta tuote. Alusta Suomen 2CV-Kilta Ry. Pekka Peltonen 26.12.2016 Nimike Alusta uusi Myyntihinta tuote Runko, musta 2CV 4/6 870,00 Runko, musta 2CV vanhus 1 150,00 Runko, sinkitty 2CV 4/6 990,00 Etuakselin pultti M10x120mm

Lisätiedot

PUOLIMOOTTORIT. Varaosa Kampiakselin Ulosoton Huomautuksia Paino/ kg Ovh numero numero kiilaura

PUOLIMOOTTORIT. Varaosa Kampiakselin Ulosoton Huomautuksia Paino/ kg Ovh numero numero kiilaura PUOLIMOOTTORIT Varaosa Kampiakselin Ulosoton Huomautuksia Paino/ kg Ovh numero numero kiilaura PYSTYAKSELISET PUOLIMOOTTORIT Mallisarja 120000 Quantum, Series 625,650,675 792738 = 799983 691451=797018

Lisätiedot

FORD ETUKEHTO, KESKITAPIT, VÄÄNTIÖT

FORD ETUKEHTO, KESKITAPIT, VÄÄNTIÖT FORD ETUKEHTO, KESKITAPIT, VÄÄNTIÖT 01.12.2009 11 12 3 1 7 2 4 6 15 8 9 16 OSA DEXTA MAJORIT 2000, 3000, 3930, 4000, 5000, 7000, SUPER DEXTA 52-64 3600, 4100, 4600, 4610, 5600, 6600, 3910, 4110 4130, 4630,

Lisätiedot

FORD MITTARIT JA ANTURIT

FORD MITTARIT JA ANTURIT FORD MITTARIT JA ANTURIT.09.009 LÄMPÖ- MITTARI V00 - Dexta, Major AMPEERI- MITTARI V36 - yleismalli - halkaisija 5 mm - IP-pakattu LÄMPÖMITTARIN ANTURI F0077 8784077-550, 555, 655, 000, 3000, 3600, 4000,

Lisätiedot

Chatenet-varaosahinnasto

Chatenet-varaosahinnasto Sivu 1/12 CHATENET VARAOSAT 0516006 0526008 0526009 0516005 505022 0802001 0802002 0126202 0126203 0116009 0126114 015011 011433 0118003 B 0126094 0126093 0118003 0120002/2 1126004 1116004 1116004/4 1123005

Lisätiedot

Sivu 1(17) Raket 120 tekniset säännöt v. 1.5.3 - päivitetty 19.8.2008

Sivu 1(17) Raket 120 tekniset säännöt v. 1.5.3 - päivitetty 19.8.2008 Sivu 1(17) Raket 120 tekniset säännöt v. 1.5.3 - päivitetty Sivu 2(17) Tekniset tiedot Raket 120 Moottorin tyyppi: Iskutilauus: Iskunpituus: Poraus: Jäähdytys: Sytytys: Maksimi teho: Maksimi kierrokset:

Lisätiedot

Sivu 1(19) Raket 120 tekniset säännöt v. 2.0 - päivitetty 26.3.2012

Sivu 1(19) Raket 120 tekniset säännöt v. 2.0 - päivitetty 26.3.2012 Sivu 1(19) Raket 120 tekniset säännöt v. 2.0 - päivitetty Sivu 2(19) Tekniset tiedot Raket 120 Moottorin tyyppi: Iskutilauus: Iskunpituus: Poraus: Jäähdytys: Sytytys: Maksimi teho: Maksimi kierrokset:

Lisätiedot

OMISTAJAN KÄSIKIRJA MOTOJET 110 KID MOTOJET 110 L - 1 -

OMISTAJAN KÄSIKIRJA MOTOJET 110 KID MOTOJET 110 L - 1 - OMISTAJAN KÄSIKIRJA MOTOJET 110 KID MOTOJET 110 L - 1 - . TURVALLISUUSOHJEET. Lue tämä ohje huolellisesti ennen käyttöä. Varmista, että ajoalue on vapaa esteistä. Tämä ajoneuvo ei ole tieliikennekelpoinen.

Lisätiedot

jussi Sivu 1 26.3.2015 Bosch osa inventaari 25.05.02005,osittain päivitetty. tuotekuvaus kpl yks hinta

jussi Sivu 1 26.3.2015 Bosch osa inventaari 25.05.02005,osittain päivitetty. tuotekuvaus kpl yks hinta jussi Sivu 1 26.3.2015 Bosch osa inventaari 25.05.02005,osittain päivitetty. tuotekuvaus kpl yks hinta bosch rasva (kilon purkki vastaa 5tbi) 0 tbi 24.40 bosch rasva uudempi 1615 430 015 225g 0 tbi 24.40

Lisätiedot

Nostopöytä 250 ja 500 kg

Nostopöytä 250 ja 500 kg Nostopöytä 250 ja 500 kg Käyttöohje Osaluettelo Nostopöytä 250 ja 500kg käyttö ja huolto ohje Ennen nostopöydän käyttöä lue tämä ohje huolellisesti läpi. 1. Varoitukset 1. Älä laita jalkaa tai kättä saksimekanismiin

Lisätiedot

Harjoitus 8. Mäntämoottorin rakenteeseen perehtyminen

Harjoitus 8. Mäntämoottorin rakenteeseen perehtyminen Harjoitus 8 Mäntämoottorin rakenteeseen perehtyminen Harjoituksen tarkoituksena on perehtyä mäntämoottorin rakenteeseen tutustumalla eri osakokonaisuuksiin. Harjoitus tehdään moottoritelineeseen asennetulla

Lisätiedot

MF MULTIPOWER- JA SUURTEHOPUMPUT

MF MULTIPOWER- JA SUURTEHOPUMPUT MF MULTIPOWER- JA SUURTEHOPUMPUT 21.09.2009 Huom. Tilatessasi mainitse traktorin malli, tyyppi, sarja- ja pumpun numero. Toimitusajalla myös muita malleja! MF0078 TRAKTORI- KUVAUS TUOTE- MALLI NUMERO MF

Lisätiedot

DEUTZ-FAHR MALLIT 2-SYLINTERISET 3-SYLINTERISET 4-SYLINTERISET 5-SYLINTERISET 6-SYLINTERISET

DEUTZ-FAHR MALLIT 2-SYLINTERISET 3-SYLINTERISET 4-SYLINTERISET 5-SYLINTERISET 6-SYLINTERISET DEUTZ-FAHR MALLIT TRAKTORIMALLISTA MOOTTORITYYPPIIN MOOTTORITYYPISTÄ TRAKTORIMALLIIN MOOTTORI- TYYPPI TRAKTORI- SYLINTERI- SYLINTERI- MOOTTORI- MALLI LUKU HALKAISIJA TYYPPI TRAKTORI- MALLI D2506, D2807,

Lisätiedot

MOOTTORIPYÖRÄT. www.aprilia.com. www.aprilia.fi

MOOTTORIPYÖRÄT. www.aprilia.com. www.aprilia.fi 2010 MOOTTORIPYÖRÄT www.aprilia.com www.aprilia.fi RSV4 FACTORY >> VÄRIT Moottori Iskutilavuus Vaihteisto Jarrut, etu Jarrut, taka Renkaat, etu Renkaat, taka Lisävarusteet Aprilia 4-sylinterinen 4-tahti

Lisätiedot

Alustan peltiosat Kaikki hinnat netto & Alv(19%)

Alustan peltiosat Kaikki hinnat netto & Alv(19%) Muokkaus-Viritys etunimi: sukunimi: strassi: maa/kulmakunta: puhelin: faksi: e-mail: RITZ Handels GmbH Fuchsberg 3 D-24247 Hohenfelde Telefax: 04385-599810 Telefon: 04385-599800 e-mail: info@fiatclassic.com

Lisätiedot

MOOTTORI Raket 60. AKK-Motorsport Ry LUOKITUSTODISTUS 2/R60/18. Valmistaja Radne Motors Manufacturer RAKET Malli Model 60 CD

MOOTTORI Raket 60. AKK-Motorsport Ry LUOKITUSTODISTUS 2/R60/18. Valmistaja Radne Motors Manufacturer RAKET Malli Model 60 CD LUOKITUSTODISTUS Luokitus N Luokitukseen voidaan tehdä muutoksia Karting lajiryhmän toimesta ja luokitusmuutokset tulevat voimaan joko välittömästi tai lajiryhmän ilmoituksen mukaan. AKK-Motorsport Ry

Lisätiedot

BT49QT-12A. Käyttäjän käsikirja

BT49QT-12A. Käyttäjän käsikirja BT49QT-12A Käyttäjän käsikirja JOHDANTO Kiitoksia, kun olet hankkinut JIANGMEN SINO-HONGKONG BAOTIAN MOTORCYCLE INDUSTRIAL CO., LTD:n valmistaman ja ROKOMERA TUKKU OY:n Suomeen maahantuoman skootterin

Lisätiedot

Cruise MAX kokoonpano-ohje

Cruise MAX kokoonpano-ohje Cruise MAX kokoonpano-ohje Sisällys 1. Toimitus 2. Ohjaimen asennus ja ohjaustangon säätö 3. Etupyörän asennus 4. Astinlaudan korkeuden säätö 5. Jarrujen säätäminen 6. Kädensijojen kiristäminen 7. Renkaiden

Lisätiedot

KÄYTÄ MIELUITEN SYNTEETTISTÄ 2-TAHTIÖLJYÄ, SEKOITUSSUHTEEN ON OLTAVA TARKKA! (20:1 ALLE 250KM = 5%) (25:1 > 250KM = 4%).

KÄYTÄ MIELUITEN SYNTEETTISTÄ 2-TAHTIÖLJYÄ, SEKOITUSSUHTEEN ON OLTAVA TARKKA! (20:1 ALLE 250KM = 5%) (25:1 > 250KM = 4%). 2-TAHTIMOOTTORIN ASENNUSOHJEET TAVALLISEEN MIESTENPYÖRÄÄN TEE ASENNUS HUOLELLA. SINÄ OLET VASTUUSSA ASENNUKSEN JA ITSESI TURVALLISUUDESTA!!!! ------TÄRKEÄÄ: 2-TAHTIMOOTTORIN BENSAAN LISÄTÄÄN ÖLJYÄ:------

Lisätiedot

PM-6.0 Koottuna. PM-6.0 Pikaopas. mcd020fi_pm60_v1.doc

PM-6.0 Koottuna. PM-6.0 Pikaopas. mcd020fi_pm60_v1.doc 1 Tässä dokumentissa esitetty seuraavia osakokoonpanoja tilausnumeroineen yleisistä kulutusosista ja huolto-ohjeita laitteen kunnossapitoon: SIVU 1. SIVU 2. SIVU 3. SIVU 4. SIVU 5. SIVU 6. SIVU 7. SIVU

Lisätiedot

FORDSON FORD, NEW HOLLAND MALLIT

FORDSON FORD, NEW HOLLAND MALLIT FORDSON FORD, NEW HOLLAND MALLIT TRAKTORI- MALLI SYLINTERI- LUKU SYLINTERIN HALKAISIJA TRAKTORI- MALLI SYLINTERI- LUKUSYLINTERI- LUKU SYLINTERIN HALKAISIJA TRAKTORI- MALLI SYLINTERI- LUKU SYLINTERIN HALKAISIJA

Lisätiedot

MF MOOTTORIMALLIT JA -TYYPIT

MF MOOTTORIMALLIT JA -TYYPIT MF MOOTTORIMALLIT JA -TYYPIT TRAKTORI- SYLINTERI- SYLINTERIN MOOTTORI- MALLI NO HALKAISIJA TYYPPI TEF20 4 80.975 20C TEA20 4 80.00 80 mm TEA20 4 85.00 85 mm TED20 4 85.00 85 mm FE35 4 84.137 23C FE35 4

Lisätiedot

MOOTTORI Raket 60. AKK-Motorsport Ry LUOKITUSTODISTUS 2/R60/18. Valmistaja Rande Motors Manufacturer RAKET Malli Model 60 CD

MOOTTORI Raket 60. AKK-Motorsport Ry LUOKITUSTODISTUS 2/R60/18. Valmistaja Rande Motors Manufacturer RAKET Malli Model 60 CD LUOKITUSTODISTUS Luokitus N Luokitukseen voidaan tehdä muutoksia Karting lajiryhmän toimesta ja luokitusmuutokset tulevat voimaan joko välittömästi tai lajiryhmän ilmoituksen mukaan. AKK-Motorsport Ry

Lisätiedot

BT49QT-9N. Käyttäjän käsikirja

BT49QT-9N. Käyttäjän käsikirja BT49QT-9N Käyttäjän käsikirja JOHDANTO Kiitoksia, kun olet hankkinut JIANMEN SINO-HONKON BAOTIAN MOTORCYCLE INDUSTRIAL CO., LTD:n valmistaman ja ROKOMERA TUKKU OY:n Suomeen maahantuoman skootterin mallia

Lisätiedot

FORD HYDRAULIPUMPPU HAMMASPYÖRÄTYYPPI

FORD HYDRAULIPUMPPU HAMMASPYÖRÄTYYPPI FORD HYDRAULIPUMPPU HAMMASPYÖRÄTYYPPI 02.01.2006 640-3 640-4 81824183 - sopii: 3000, 3550, 4000, 4100, 4110, 4200, 4330, 4340, 4400, 4410, 4500 81823983 - sopii: 5000, 5100, 5200, 5340, 5900, 7000, 7100,

Lisätiedot

Taulukko1 TE125.10-51 96 23516A MÄNTÄ YZF-R125 148,00

Taulukko1 TE125.10-51 96 23516A MÄNTÄ YZF-R125 148,00 HUSQVARNA KATUPIIKKI VARAOSAHINNASTO 2013 HINNAT NETTOHINTOJA SIS.ALV 24% VAPAASTI VARASTOSSAMME OIKEUS HINNANMUUTOKSIIN PIDÄTETÄÄN MOOTTORIN OSAT ÖLJYSUODATTIMET SMS4-125.10-11 DPT041HV ÖLJYSUODATIN HUSSE

Lisätiedot

tuono 1000 R Sopii vuosimalleihin > 2006

tuono 1000 R Sopii vuosimalleihin > 2006 tuono 1000 R TUULISUOJA KORKEAMPI AP8791293 Sopii vuosimalleihin > 2006 16 SÄÄDETTÄVÄ JALKATAPPISARJA ALUMIINIA AP8793686 TUONO 1000 R Kiillotettua alumiinia Sopii vuosimalleihin > 2006 VAIHDEPOLJINSARJA

Lisätiedot

Saab varastontyhjennyskampanja 2011

Saab varastontyhjennyskampanja 2011 Saab varastontyhjennyskampanja 2011 Saab varastontyhjennyskampanja 2011 Saab varastontyhjennyskampanja 2011 Saab VM94-98 Osanumero Tuote Automalli Vuosimalli Moottorit ja niiden osat Vaihteistot 4611984

Lisätiedot

GAS GAS VARAOSAHINNASTO 2013 HINNAT NETTOHINTOJA SIS. ALV24% VAPAASTI VARASTOSSAMME OIKEUS HINNANMUUTOKSIIN PIDÄTETÄÄN

GAS GAS VARAOSAHINNASTO 2013 HINNAT NETTOHINTOJA SIS. ALV24% VAPAASTI VARASTOSSAMME OIKEUS HINNANMUUTOKSIIN PIDÄTETÄÄN GAS GAS VARAOSAHINNASTO 2013 HINNAT NETTOHINTOJA SIS. ALV24% VAPAASTI VARASTOSSAMME OIKEUS HINNANMUUTOKSIIN PIDÄTETÄÄN ÖLJYSUODATTIMET EC250F.10-11 DKN142YZ ÖLJYSUODATIN YZ 7,00.12- TU194YZ ÖLJYSUODATIN

Lisätiedot

Yleistä HUOMAUTUS! Äkilliset ohjausliikkeet märällä tien pinnalla saattavat aiheuttaa vaaratilanteen. Huomioi aina myös muut tien käyttäjät.

Yleistä HUOMAUTUS! Äkilliset ohjausliikkeet märällä tien pinnalla saattavat aiheuttaa vaaratilanteen. Huomioi aina myös muut tien käyttäjät. BT49QT-9O3 JOHDANTO Kiitoksia, kun olet hankkinut JIANMEN SINO-HONKON BAOTIAN MOTORCYCLE INDUSTRIAL CO., LTD:n valmistaman ja ROKOMERA TUKKU OY:n Suomeen maahantuoman skootterin mallia BAOTIAN BT49QT-9O3.

Lisätiedot

HUOLTOHISTORIA. Työkohde: Kone: 729 Mercedes Benz Sprinter GEL-676. Sivu: 1 / 23 VAASAN KAUPUNKI-TEKNISET. KESKUSKORJAAMO-CENTRAL Pvm: 11.9.

HUOLTOHISTORIA. Työkohde: Kone: 729 Mercedes Benz Sprinter GEL-676. Sivu: 1 / 23 VAASAN KAUPUNKI-TEKNISET. KESKUSKORJAAMO-CENTRAL Pvm: 11.9. Sivu: 1 / 23 Työkohde: Kone: 729 Mercedes Benz Sprinter GEL-676 L.Kohde: 241118 Laskutuslaji: HUO HUOLTOTYÖT 29.6.2004 142380 ALUSTAN VOITELU, RASVAUS PERÄN ÖLJYN VAIHTO VAIHTEISTON ÖLJYN VAIHTO PAKKASNESTEKESTÄVYYS

Lisätiedot

ETUKATE RACING SXV 851377 MXV RXV SXV OHJAUSTANGON PEHMUSTE 853702

ETUKATE RACING SXV 851377 MXV RXV SXV OHJAUSTANGON PEHMUSTE 853702 48 MXV RXV SXV ETUKATE RACING SXV 851377 MXV RXV SXV OHJAUSTANGON PEHMUSTE 853702 49 STARTTIAVUSTIN MXV SXV 851090 PAKOKÄYRÄSTÖ SXV TERÄS TITANIUM 851442 851443 Pitää etujousituksen alaspainettuna startissa

Lisätiedot

11.6.2009 Toim.aika (päivinä) Deliverytim e (days) HINTA / PRISE ALV 22 % RUNKO / ETUPÄÄ / KESKI & SIVU- RUNKO / ETUPÄÄ /

11.6.2009 Toim.aika (päivinä) Deliverytim e (days) HINTA / PRISE ALV 22 % RUNKO / ETUPÄÄ / KESKI & SIVU- RUNKO / ETUPÄÄ / SEISONTATUET JNE T100 T120 T150 0802001 82-3617 Keskiseisontatuen jousi 2-7 5,60 SEISONTATUET JNE T100 T120 T150 0802002 82-8382 Sivuseisontatuen jousi Triumph 2-7 3,60 SEISONTATUET JNE BSA T100, T120,

Lisätiedot

HUOLTOHISTORIA. Kone: 723 FORD TRANSIT 150L CBI-146. Sivu: 1 / 15 VAASAN KAUPUNKI-TEKNISET. KESKUSKORJAAMO-CENTRAL Pvm: 7.5.2012

HUOLTOHISTORIA. Kone: 723 FORD TRANSIT 150L CBI-146. Sivu: 1 / 15 VAASAN KAUPUNKI-TEKNISET. KESKUSKORJAAMO-CENTRAL Pvm: 7.5.2012 Sivu: 1 / 15 Kone: 723 FORD TRANSIT 150L CBI-146 L.Kohde: 230166 Laskutuslaji: HKHUOLTOT HUOLTOTYÖT 23.1.2003 73556 KM ILMANSUODATTIMEN PUHDISTUS PENKIN SELKÄNOJAN KIINNITYS ETUSUMUVALOJEN UUSIMINEN L.Kohde:

Lisätiedot

RSV 1000 R SÄÄDETTÄVÄ JALKATAPPISARJA ALUMIINIA VAIHDEPOLJINSARJA ALUMIINIA (KÄÄNTEINEN KAAVIO) AP8791264

RSV 1000 R SÄÄDETTÄVÄ JALKATAPPISARJA ALUMIINIA VAIHDEPOLJINSARJA ALUMIINIA (KÄÄNTEINEN KAAVIO) AP8791264 8 RSV 1000 R SÄÄDETTÄVÄ JALKATAPPISARJA ALUMIINIA AP8793686 RSV 1000 R Kiillotettua alumiinia Sopii vuosimalleihin > 2004 VAIHDEPOLJINSARJA ALUMIINIA (KÄÄNTEINEN KAAVIO) AP8791264 Suunniteltu erityisesti

Lisätiedot

Tervetuloa iloiseen Kickbike potkulautailijoiden joukkoon!

Tervetuloa iloiseen Kickbike potkulautailijoiden joukkoon! Tervetuloa iloiseen Kickbike potkulautailijoiden joukkoon! Tämä on kokoonpano ja säätöohje, jota noudattamalla saat potkulaudastasi parhaan käyttönautinnon turvallisesti. Ohjeessa neuvotaan havainnollisesti

Lisätiedot

Runko: Vahvarakenteinen runko; etuhaarukka varustettu säädettävällä

Runko: Vahvarakenteinen runko; etuhaarukka varustettu säädettävällä B.S.A. M tt --- 1939 B.S.A. 250 cm 3 Malli C 10 de Luxe S.V. Moottori: 63 80 mm.; sivuventtiilit; täysin suojattu venttiilijärjestelmä; irroitettava sylinterikansi; Lucas 6-v. luotettava patterisytytys.

Lisätiedot

ALKUPERÄISET KAMPIAKSELIT Vakio 1300, 1500 ja 1600 kampiakseli. 5602-2 Alkuperäinen kampiakseli 5604-2 5604-2

ALKUPERÄISET KAMPIAKSELIT Vakio 1300, 1500 ja 1600 kampiakseli. 5602-2 Alkuperäinen kampiakseli 5604-2 5604-2 5604-2 5604-2 SUPERSTROKE KAMPIAKSELI Ehdottomasti paras kampiakseli jota on koskaan valmistettu. BUGPACK-laatua parhaimmillaan. Mallin ja muodon on toteuttanut maailmankuulu kilpakoneiden suunnittelija.

Lisätiedot

TURUN KONE- JA POLKUPYÖRÄLIIKE TURKU MAARIANKATU 8.. Polkupyörän osien Nettohinnasto. v. 1932

TURUN KONE- JA POLKUPYÖRÄLIIKE TURKU MAARIANKATU 8.. Polkupyörän osien Nettohinnasto. v. 1932 PUHELIN JA POLKUPYÖRÄLIIKE TURKU MAARIANKATU 8.. 404 Polkupyörän osien Nettohinnasto v. 1932 Turku 1932 Sosialistin Kirjapaino Osakeyhtiö naisten, 340: Polkupyöränrungfot: Nyman runko, miesten, ruots 420:

Lisätiedot

1. Nosta etupaa pukeille. Laske jaahdytysneste pois ja johtimet. Irrota ja poista akku. irrota akku-

1. Nosta etupaa pukeille. Laske jaahdytysneste pois ja johtimet. Irrota ja poista akku. irrota akku- 201-2 Moottorivaihteisto 1. Nosta etupaa pukeille. Laske jaahdytysneste pois ja johtimet. Irrota ja poista akku. irrota akku- Moottorivaihteisto 201-3 4. Irrota vesiletku pumpun ylemmästä ulostulosta.

Lisätiedot

mcd020fi_mjk350dt_v1.doc

mcd020fi_mjk350dt_v1.doc 1 Tässä dokumentissa esitetty seuraavia osakokoonpanoja tilausnumeroineen yleisistä kulutusosista ja huolto-ohjeita laitteen kunnossapitoon: SIVU 1 SIVU 2. SIVU 3. SIVU 4. SIVU 5. SIVU 6. SIVUT 7,8,9 JA

Lisätiedot

Retki-, Kaupunki- & Hybridipyörän Asennusohjeet

Retki-, Kaupunki- & Hybridipyörän Asennusohjeet Retki-, Kaupunki- & Hybridipyörän Asennusohjeet Retki-, kaupunki- ja hybridipyörän asennusohjeet I. Laatikon purkaminen 4 II. Etupyörän valmistelut 4 III. Etupyörän asennus 6 IV. Etupyörän kiinnitys haarukkaan

Lisätiedot

7" YLEISMALLISET UMPIOT

7 YLEISMALLISET UMPIOT ROSSI AJOVALOJA Rossi-kehyksissä on parkkivalo kehyksen alareunassa, mutta sitä voidaan myös muuttaa vilkkuvaloksi. Jos aiot maalata kehykset auton väriseksi, niin suosittelemme muovisia, sillä kromi voidaan

Lisätiedot

XTR ONE -KUNTOPYÖRÄ 91024

XTR ONE -KUNTOPYÖRÄ 91024 TR ONE -KUNTOPYÖRÄ 91024 Turvallisuusohjeet * Neuvottele lääkärisi kanssa ennen harjoitusohjelman aloittamista saadaksesi harjoittelusta parhaan mahdollisen hyödyn. * Varoitus: vääränlainen/ylenpalttinen

Lisätiedot

FuturSoft vertailupalvelun aineistot

FuturSoft vertailupalvelun aineistot Päivitetty 18.6.2007 FuturSoft vertailupalvelun aineistot Listan sisältämät tiedot Seuraavalla sivulla on lista vertailupalvelun sisältämistä vertailuista. Ensimmäisenä kohtana on vertailun nimi, joka

Lisätiedot

RAKET 120 KILPAMOOTTORIN LUOKITUSTODISTUS

RAKET 120 KILPAMOOTTORIN LUOKITUSTODISTUS 3/XON/12/15.3.2012 Xon Sport Club ry RAKET 120 KILPAMOOTTORIN LUOKITUSTODISTUS Tekniset tiedot Raket 120 Moottorin tyyppi: Yksisylinterinen, mäntäohjattu kaksitahtimoottori Iskutilauus: 118,5 cc Iskunpituus:

Lisätiedot

PINNAPULTTI PINNAPULTTI PULTTI ISTUKKA KALVO SOKKA SOKKA

PINNAPULTTI PINNAPULTTI PULTTI ISTUKKA KALVO SOKKA SOKKA 10-13954 RUUVI 10-16830 RUUVI 10-18699 RUUVI 10-20518 RUUVI 10-31700 RUUVI 10-4000329 RUUVI 10-4000332 RUUVI 10-4000354 RUUVI 10-4000355 RUUVI 10-40019108 RUUVI 10-40056107 MERC RUUVI 10-40062129 RUUVI

Lisätiedot

Lava3. Sprinter etualusta 315, 906, etukelkka sis. kall.vak. jousen moot. Kumityynyt, alatukivarret, hammastanko,etunavat, etuiskarit.

Lava3. Sprinter etualusta 315, 906, etukelkka sis. kall.vak. jousen moot. Kumityynyt, alatukivarret, hammastanko,etunavat, etuiskarit. Lava1 2 Vito lavaa, 1 Sprinterin, 1 Sprinterin ovipaketti, Palkki, umpiot, tehd.jäähd.putki, puhallin+visco, maski, ilmasuod., puskuri, etukehikko, oik. lokasuoja, vas. Lokasuoja, konepelti, tuuletinpaketti,

Lisätiedot

JARRUKILVET 4498-14 Eteen levyjarruille, T-1 4498-15 Eteen levyjarruille, 02/03 4498-42 Taakse vasen, T-1 68-4498-43 Taakse oikea, T-1 68-

JARRUKILVET 4498-14 Eteen levyjarruille, T-1 4498-15 Eteen levyjarruille, 02/03 4498-42 Taakse vasen, T-1 68-4498-43 Taakse oikea, T-1 68- 4510-3 JARRUKENGÄT Jarrukengät toimitetaan pyöräpareina = 4 kenkää. ETEEN 4500-1 T-1, 54>-57 4500-2 T-1, 58>64 4500-3 T-1, 65> (ei 1302/1303) 4500-4 1302/1303 4501-2 T-2, 64>70 TAAKSE 4500-1 T-1, 54>57

Lisätiedot

Jarru- ja merkkivalosarja Workman MD-/MDX-/MDE -ajoneuvot Mallinro: Asennusohjeet

Jarru- ja merkkivalosarja Workman MD-/MDX-/MDE -ajoneuvot Mallinro: Asennusohjeet Jarru- ja merkkivalosarja Workman MD-/MDX-/MDE -ajoneuvot Mallinro: 115-7749 Form No. 3366-122 Rev B Asennusohjeet Turvaohjeet Turva- ja ohjetarrat Turva- ja ohjetarrat on sijoitettu hyvin näkyville paikoille

Lisätiedot

Käämikytkimet, tyyppiä UB moottoriohjaimilla, tyyppiä BUE ja BUL. Varaosaluettelo

Käämikytkimet, tyyppiä UB moottoriohjaimilla, tyyppiä BUE ja BUL. Varaosaluettelo Käämikytkimet, tyyppiä UB moottoriohjaimilla, tyyppiä BUE ja BUL Varaosaluettelo Tätä ohjetta ei saa kopioida ilman meidän kirjallista lupaamme eikä sisältöä saa luovuttaa kolmannelle osapuolelle eikä

Lisätiedot

JC 50 Q-7 OMISTAJAN KÄSIKIRJA

JC 50 Q-7 OMISTAJAN KÄSIKIRJA JC 50 Q-7 OMISTAJAN KÄSIKIRJA ONNEKSI OLKOON HIENOSTA VALINNASTASI Olet nyt hyvin suunnitellun ja laadukkaasti valmistetun JINCHENG:n omistaja. Jotta voisit nauttia parhaiten uudesta mopostasi, lue tämä

Lisätiedot

Lava3. Sprinter etualusta 315, 906, etukelkka sis. kall.vak. jousen moot. Kumityynyt, alatukivarret, hammastanko,etunavat, etuiskarit.

Lava3. Sprinter etualusta 315, 906, etukelkka sis. kall.vak. jousen moot. Kumityynyt, alatukivarret, hammastanko,etunavat, etuiskarit. Lava1 2 Vito lavaa, 1 Sprinterin, 1 Sprinterin ovipaketti, Palkki, umpiot, tehd.jäähd.putki, puhallin+visco, maski, ilmasuod., puskuri, etukehikko, oik. lokasuoja, vas. Lokasuoja, konepelti, tuuletinpaketti,

Lisätiedot

1/XON/09 22.3.2009. Rake t 1 2 0 kilpamoot torin luokitustodistus

1/XON/09 22.3.2009. Rake t 1 2 0 kilpamoot torin luokitustodistus Rake t 1 2 0 kilpamoot torin luokitustodistus Pääperiaate on se, että kaikenlainen työstäminen, aineen lisää minen, poista minen, muutt a minen tai virittäminen on kielletty, ellei näissä säännöissä toisin

Lisätiedot

B-S-A MOOTTORI PYÖRIÄ

B-S-A MOOTTORI PYÖRIÄ B-S-A MOOTTORI PYÖRIÄ B.&A astuu pitkän askeleen eteenpäin B. S. A. joka je monen vuoden aikana on johtanut moottoripyörä teollisuutta Englannissa, ottaa pitkän askeleen eteenpäin vuonna 1 937. B. S. A.

Lisätiedot

2000-1991. Skidoo LYNX. Muut osat / Teo Lehtimäki Oy Telamatto Camoplast. Powerbloc / Teo Lehtimäki Oy. Muut osat / Teo Lehtimäki Oy

2000-1991. Skidoo LYNX. Muut osat / Teo Lehtimäki Oy Telamatto Camoplast. Powerbloc / Teo Lehtimäki Oy. Muut osat / Teo Lehtimäki Oy Vuosi: 2000-1991 Telamatto Camoplast 300 Päivitetty 31.12.2013 300 Lynx 6900 FCE Vuosi: 2000 Rotax 503 1996-09-741 mäntä, std 09-741-01 mäntä, 0,25 ylikoko 09-741-02 mäntä, 0,50 ylikoko 09-741-04 mäntä,

Lisätiedot

LMM KARTING TEAM. 85 huolto kisakaudella

LMM KARTING TEAM. 85 huolto kisakaudella 85 huolto kisakaudella Lue luokitustodistus -> löytyy AKK:n nettisivuilta Lue sääntökirja -> löytyy AKK:n nettisivuilta Kysele kokeneempien neuvoja Täyshuolto jossa kone puretaan kokonaan tehdään yleensä

Lisätiedot

Varaosat Vetolaitteet 2011 VBG GROUP TRUCK EQUIPMENT AB Painos n, 2010-11-25

Varaosat Vetolaitteet 2011 VBG GROUP TRUCK EQUIPMENT AB Painos n, 2010-11-25 VARAOSAT 0 T eemme käyttäjien elämän helpommaksi kehittämällä jatkuvasti parempia, erittäin toimintavarmoja ja pitkäikäisiä järjestelmiä. Kytkimiä käsikäyttöisiä, automaattisia ja ilma-avusteisia perä-

Lisätiedot

HUOLTOHISTORIA. Kone: 726 FORD TRANSIT FBR-711. Sivu: 1 / 13 VAASAN KAUPUNKI-TEKNISET. KESKUSKORJAAMO-CENTRAL Pvm: 18.10.2012

HUOLTOHISTORIA. Kone: 726 FORD TRANSIT FBR-711. Sivu: 1 / 13 VAASAN KAUPUNKI-TEKNISET. KESKUSKORJAAMO-CENTRAL Pvm: 18.10.2012 Sivu: 1 / 13 Kone: 726 FORD TRANSIT FBR-711 L.Kohde: 230342 Laskutuslaji: KOR KORJAAMOTYÖT 17.2.2003 232422 KM KYTKIMEN SÄÄTÖELEMENTIN VAIHTO VASEMMAN PUOLEN OVEN LUKON UUSIMINEN, OVEN STOPPARIN UUS. RADION

Lisätiedot

VARAOSALUETTELO SISU VAIHDELAATIKOT KYTKIMET. Oy SUOMEN AUTOTEOLLISUUS Ab. Fleminginkatu 2 Vaihde 70101

VARAOSALUETTELO SISU VAIHDELAATIKOT KYTKIMET. Oy SUOMEN AUTOTEOLLISUUS Ab. Fleminginkatu 2 Vaihde 70101 VARAOSALUETTELO SISU VAIHDELAATIKOT JA KYTKIMET 19 3 8 Oy SUOMEN AUTOTEOLLISUUS Ab H K I Fleminginkatu 2 Vaihde 70101 VARAOSALUETTELO SISU VAIHDELAATIKOT JA KYTKIMET 19 3 8 Oy SUOMEN AUTOTEOLLISUUS Ab

Lisätiedot

MOOTTORI SYTYTYSTULPAT KXF450 08- CPR8EB-9 NGK TULPPA

MOOTTORI SYTYTYSTULPAT KXF450 08- CPR8EB-9 NGK TULPPA KAWASAKI OFF-ROAD PYÖRIEN VARAOSAHINNASTO 2013 HINNAT NETTOHINTOJA VAPAASTI VARASTOSSAMME SIS.ALV 24% OIKEUS HINNANMUUTOKSIIN PIDÄTETÄÄN ILMAN ERI ILMOITUSTA MOOTTORI SYTYTYSTULPAT KXF450 08- CPR8EB-9

Lisätiedot

Sähköautoprojekti Pienoissähköauto Mekaniikan kokoonpano. http://www.elwis.fi

Sähköautoprojekti Pienoissähköauto Mekaniikan kokoonpano. http://www.elwis.fi Sähköautoprojekti Pienoissähköauto Mekaniikan kokoonpano http://www.elwis.fi Sisällys Mekaniikan osalista... 3 Tarvittavat työkalut... 3 Mekaniikan rakentaminen... 4 1. Pohjalevyn reikien senkkaus 8.3mm

Lisätiedot

OHJAUS / RIPUSTUS T-1

OHJAUS / RIPUSTUS T-1 T-1 >67 C. D. A. I. J. B. T-1 68> G. H. E. K. L. F. 4192-1 4192-5 OHJAUS / RIPUSTUS T-1 RAIDETANGON PÄÄT A. 4192-1 T-1-68 ulompi vasen B. 4192-2 T-1-68 ulompi oikea C. 4192-5 T-1-68 sisempi vasen D. 4192-6

Lisätiedot

MAZDA OSAT 1 NUMERO NIMI KPL HINTA AUTON MALLI 9980 TAKA ÄÄNENVAIMENNIN 1 25,00 JARI RANTANEN 572002 TAKALOKARI 2 20,00 323 FAMILIA 95-572004

MAZDA OSAT 1 NUMERO NIMI KPL HINTA AUTON MALLI 9980 TAKA ÄÄNENVAIMENNIN 1 25,00 JARI RANTANEN 572002 TAKALOKARI 2 20,00 323 FAMILIA 95-572004 MAZDA OSAT 1 NUMERO NIMI KPL HINTA AUTON MALLI 9980 TAKA ÄÄNENVAIMENNIN 1 25,00 JARI RANTANEN 572002 TAKALOKARI 2 20,00 323 FAMILIA 95-572004 TAKALOKARI 2 20,00 626GF 3437554 TAKAISKARIN TUKIPELTI VASEN

Lisätiedot

HUOLTOHISTORIA. Työkohde: Kone: 106 FORD TRANSIT YBU-701. Sivu: 1 / 17 VAASAN KAUPUNKI-TEKNISET. KESKUSKORJAAMO-CENTRAL Pvm: 14.9.

HUOLTOHISTORIA. Työkohde: Kone: 106 FORD TRANSIT YBU-701. Sivu: 1 / 17 VAASAN KAUPUNKI-TEKNISET. KESKUSKORJAAMO-CENTRAL Pvm: 14.9. Sivu: 1 / 17 Työkohde: Kone: 106 FORD TRANSIT YBU-701 L.Kohde: 230076 Laskutuslaji: KOR KORJAAMOTYÖT 10.1.2003 TAKALUUKUN KAASUJOUSIEN UUSIMINEN L.Kohde: 230983 Laskutuslaji: HUO HUOLTOTYÖT 9.6.2003 70477

Lisätiedot

BMW Motorrad Lisävarusteet Hinnasto 2008 Ajamisen iloa

BMW Motorrad Lisävarusteet Hinnasto 2008 Ajamisen iloa BMW Motorrad Lisävarusteet Hinnasto 2008 Ajamisen iloa Persoonallisuutesi jäljet SISÄLLYSLUETTELO G 650 Xcountry 4 G 650 Xmoto 5 G 650 Xchallenge 6 F 650 GS 7 F 800 S 8 F 800 ST 9 F 800 GS 10 R 1200 R

Lisätiedot

Road Racing, Fin Moriwaki cup säännöt 2015, 1.0 FIN MORIWAKI-CUP SÄÄNNÖT 2016 1.0

Road Racing, Fin Moriwaki cup säännöt 2015, 1.0 FIN MORIWAKI-CUP SÄÄNNÖT 2016 1.0 FIN MORIWAKI-CUP SÄÄNNÖT 2016 1.0 SISÄLLYSLUETTELO 1.0 Soveltamisala... 3 1.1 Kilpailut... 3 1.2 Numerolaatat... 3 2.0 Ajajat... 3 2.1 Ajajatutkinto... 3 2.2 Ajajan ikä... 3 2.3 Kilpailulisenssi... 4 2.4

Lisätiedot

HUOM Kuvassa oleva pyörä poikkeaa mallikohtaisesta varustelusta, katso mallikohtaiset tekniset tiedot.sxl sivu 3, SXC sivu 4,mallikohtaiset grafiikat

HUOM Kuvassa oleva pyörä poikkeaa mallikohtaisesta varustelusta, katso mallikohtaiset tekniset tiedot.sxl sivu 3, SXC sivu 4,mallikohtaiset grafiikat HUOM Kuvassa oleva pyörä poikkeaa mallikohtaisesta varustelusta, katso mallikohtaiset tekniset tiedot.sxl sivu 3, SXC sivu 4,mallikohtaiset grafiikat sivu 5. Pro Racer Uuden sukupolven Pitbike MI Trading/

Lisätiedot

AVANT 200-sarja Varaosaluettelo

AVANT 200-sarja Varaosaluettelo AVANT 200-sarja Varaosaluettelo ALKAEN SARJANUMEROSTA:30001-30026;43509 AVANT 216 AVANT 220 A2978 A21140 Valmistaja: YLÖTIE 1 33470 YLÖJÄRVI Puh. 03-347 8800 Fax 03-348 5511 www.avanttecno.com 2 AVANT

Lisätiedot

SPIDER EVOLUTION ETUJARRULEVYN SUOJA

SPIDER EVOLUTION ETUJARRULEVYN SUOJA SPIDER EVOLUTION ETUJARRULEVYN SUOJA 0005190. 0010300. 0007984. sininen 98 keltainen 03 musta punainen 00 vihreä 03 oranssi 99 kirkas hiilikuitu 040.098 060.003 090 110.990 130.003 010.099 hinta: 24,00

Lisätiedot

RSV4 KOOT / TILAUSNUMEROT: 46 894567 48 894568 50 894569 52 894570 54 894571 56 894572 58 894573

RSV4 KOOT / TILAUSNUMEROT: 46 894567 48 894568 50 894569 52 894570 54 894571 56 894572 58 894573 2 RSV4 r factory RSV4 KYPÄRÄ RSV4 NAHKAPUKU RSV4 Kuori trilaminoitu,uloin kerros hiilikuitua Paino 1300 gr. Irroitettava ja pestävä sisusta Edistyksellinen ilmastointijärjestelmä Kaksois D-lukko hihnassa

Lisätiedot

ALUMIINISET PALOSEINÄT Alumiiniset paloseinät, luovat aidon Race-tyylin. 5000-16 T-1, 3-osainen 5000-20 KG, -66, 5-osainen 5000-21 KG, 67-, 5-osainen

ALUMIINISET PALOSEINÄT Alumiiniset paloseinät, luovat aidon Race-tyylin. 5000-16 T-1, 3-osainen 5000-20 KG, -66, 5-osainen 5000-21 KG, 67-, 5-osainen KIILLOTETUT PALOSEINÄT Paloseinä louvereilla. Kiillotettua ruostumatonta terästä. 3-osaiseen sarjaan kuuluvat myös konehuoneen sivut. 5000-10 T-1, 1-osainen 5000-11 T-1, 3-osainen 5000-11 ALUMIINISET PALOSEINÄT

Lisätiedot

KÄYTTÖOHJE. 49cc Crossi mopo

KÄYTTÖOHJE. 49cc Crossi mopo KÄYTTÖOHJE 49cc Crossi mopo Tekniset tiedot 1. Moottori: 49cc, 1-sylinterinen / ilmajäähdytteinen/ 2-tahti. 2. Bensiini: lyijytön bensa + 2-tahtiöljyn sekoitus. 3. Käynnistin: manuaalinen (vetonaru) 4.

Lisätiedot

HUOLTOHISTORIA. Työkohde: Kone: 388 MERCEDES BENZ BIX-374. Sivu: 1 / 12 VAASAN KAUPUNKI-TEKNISET. KESKUSKORJAAMO-CENTRAL Pvm: 22.9.

HUOLTOHISTORIA. Työkohde: Kone: 388 MERCEDES BENZ BIX-374. Sivu: 1 / 12 VAASAN KAUPUNKI-TEKNISET. KESKUSKORJAAMO-CENTRAL Pvm: 22.9. Sivu: 1 / 12 Työkohde: Kone: 388 MERCEDES BENZ BIX-374 L.Kohde: 231474 Laskutuslaji: HUO HUOLTOTYÖT 18.9.2003 166170 VAIHTEISTON ÖLJYN JA SUODATTIMEN VAIHTO VAIHTO PERÄN ÖLJYN VAIHTO REKISTERIVALON KORJAUS

Lisätiedot

Maastopyörän Asennusohjeet

Maastopyörän Asennusohjeet n Asennusohjeet n asennusohjeet I. Laatikon purkaminen 4 II. Etupyörän valmistelut 4 III. Etupyörän asennus 5 IV. Etupyörän kiinnitys haarukkaan 8 V. Ohjaustangon säätäminen 9 VI. Satulan asennus 9 VII.

Lisätiedot

sisällysluettelo ISOJOEN KONEHALLI OY

sisällysluettelo ISOJOEN KONEHALLI OY Jäähdytysjärjestelmä sivu - Etuakseli ja ohjaus sivu -8 Moottorin osat sivu 9-8 Kytkin sivu 9 Voimansiirto ja voiman ulosotto sivu 0- Jarrut sivu - Nostolaite sivu - Hydrauliikka sivu Taka-akseli sivu

Lisätiedot

Sähköautoprojekti Pienoissähköauto Mekaniikan kokoonpano. http://www.elwis.fi

Sähköautoprojekti Pienoissähköauto Mekaniikan kokoonpano. http://www.elwis.fi Sähköautoprojekti Pienoissähköauto Mekaniikan kokoonpano http://www.elwis.fi Sisällys Mekaniikan osalista Ruuvit: m3x6mm uppokanta 13kpl m3x8mm kupukanta 3kpl m2,5x8mm 6kpl (päivitys takavanteiden kiinnitys)

Lisätiedot

Formula Vee 1300 1972-81

Formula Vee 1300 1972-81 Formula Vee 1300 1972-81 Teknilliset määräykset 3.2.1 ) YLEISTÄ Formulaluokka on yksipaikkaisia kilpa-autoja varten, joka perustuu alkuperäisiin VW 1:n (VW 1300) sarjatuotantorakenneosiin. Alkuperäisiksi

Lisätiedot