8:15 Mäyräntie 13:30 8:40 Virvelinranta 13:45 Katuma 8:45 Kankaantausta 13:50 Katinen 9:00 14:05 9:05 Hätilä 14:15 9:15 Sairio 14:20 9:40 14:35 Hirsimäki 9:55 14:40 Loimalahti 10:05 14:55 10:10 15:05 Kankaantausta 10:25 15:10 Virvelinranta 10:40 Kankaantausta 15:25 10:55 15:35 11:05 Loimalahti 15:45 11:10 Hirsimäki 15:50 11:30 16:05 11:40 16:20 Katuma 11:55 16:25 Katinen 12:05 Hätilä 16:40 12:15 Sairio 12:40
Kankaantausta ja Myllymäki 8:45 Kankaantausta Turuntie 9:00 10:25 Turuntie 10:40 Kankaantausta Lahdensivuntie 10:55 14:55 Turuntie 15:05 Kankaantausta Lahdensivuntie 15:25 8:45 Kankaantausta Hätilä 10:05 10:40 Kankaantausta Hirsimäki 11:30 14:20 Hirsimäki 15:05 Kankaantausta 15:45 luottokortilla, älykortilla tai kuljetuspalvelukortilla
Hätilä ja Sairio 9:00 9:05 Hätilä 9:15 Sairio 9:40 11:55 12:05 Hätilä 12:15 Sairio 12:40 9:05 Hätilä 9:15 Sairio 10:05 11:30 12:05 Hätilä 12:15 Sairio aikataulu voimassa 1.6.2015 alkaen
9:40 9:55 10:25 10:55 Hirsimäki 11:40 11:55 15:25 15:35 9:55 10:05 11:30 11:40 15:35 15:45
9:40 10:10 10:25 14:05 14:15 15:25 15:50 16:05 10:05 10:10 14:15 14:20 15:45 15:50
Hirsimäki ja Loimalahti 10:55 11:05 Loimalahti 11:10 Hirsimäki 11:55 14:05 14:35 Hirsimäki 14:40 Loimalahti 14:55 10:05 Kankaantausta 11:05 Loimalahti 11:10 Hirsimäki 11:30 14:20 14:35 Hirsimäki 14:40 Loimalahti Kankaantausta 15:45
Katinen ja Katuma 13:30 13:45 Katuma 13:50 Katinen 14:05 16:05 16:20 Katuma 16:25 Katinen 16:40 13:45 Katuma 13:50 Katinen 14:20 15:45 16:20 Katuma 16:25 Katinen