RÄNTÄMÄKI - HALINEN - KAUPPATORI - HAARLA Ilman merkkiä = Linja 55. M = Linja 56. T = Linja 55 Kauppatorille. Ajoaika Kauppatorille n. 26 min 5 10 53 15 43M 6 13M 33 53M 13 43M 15 T 7 13 33 53M 13 43M 05 35M 8 13 33 53M 13 33M 53 05 35M 9 13 33M 53 13M 33 53M 05 35M 58 10 16M 36 56M 13 33M 53 23M 48 11 16 36M 56 13M 33 53M 13M 38 12 16 36M 56M 13 33M 53 03M 28 53M 13 13 33M 53 13M 33 53M 18 43M 14 13 33M 53 13 33M 53 08 33M 58 15 13M 33 53M 13M 33 53M 23M 48 16 13 33M 53 13 33M 53 13M 38 17 13M 33 53M 13M 33 53M 03M 28 53M 18 16 36M 56 13 35M 18 43M 19 16M 36 56M 05 35M 08 35M 20 16 36M 05 35M 05 35M 21 05 35M 05 35M 05 35M 22 05 35M 05 35M 05 35M 23 05 35T 05 35T 05 35T RÄNTÄMÄKI - Maunu Tavastin katu - Tallgreninkatu - Ritzinkuja - Emmauksenkatu - Siutlankatu - Niuskalankatu - Kardinaalinkatu - Paavinkatu - HALINEN - Paavinkatu - Gregorius IX:n tie - Halistensilta - Halistentie - Hämeentie - Hämeenkatu - Uudenmaankatu - Tuomiokirkkosilta - Aninkaistenkatu - Eerikinkatu - KAUPPATORI T35 1
KAUPPATORI - HALINEN - RÄNTÄMÄKI NKp = Ajetaan Hakapellonkadun kautta koulupäivinä. Ajoaika n. 27 min 5 6 20 18 48 7 00 20 18 48 18 8 00 20 26 46 10 9 00 20 06 26 46 10 45 10 00 20 06 26 46 15 45 11 00 20 06 26 46 10 35 12 00NKp 20 06 26 46 00 25 50 13 00 20 06 26 46 15 14 00 20 06 26 46 05 30 55 15 00 20 06 26 46 20 45 16 00 20 06 26 46 10 35 17 00 20 06 26 46 00 25 50 18 00 20 06 26 46 15 19 00 20 06 26 05 30 55 20 00 20 10 20 21 00 20 10 10 22 10 10 10 23 10 10 10 KAUPPATORI T36 - Eerikinkatu - Aninkaistenkatu - Tuomiokirkkosilta - Uudenmaankatu - Hämeenkatu - Hämeentie - Halistentie - Halistensilta - Gregorius IX:n tie - Paavinkatu - HALINEN - Paavinkatu - Kardinaalinkatu - Niuskalankatu - Siutlankatu - Emmauksenkatu - Ritzinkuja - Tallgreninkatu - Maunu Tavastin katu - RÄNTÄMÄKI 141
55, 55A, 56 HALINEN - KAUPPATORI - HAARLA Ilman merkkiä = Linja 55. A = Linja 55A Kauppatorille. M = Linja 56. T = Linja 55 Kauppatorille. Ajoaika Kauppatorille n. 20 min 24.4. - 4.6. ja 14.8. - 24.9.17 5.6. - 13.8.17 24.4. - 24.9.17 24.4. - 24.9.17 5 15 50A 15 20 49M 6 00 10A 20M 30A 50A 00 20M 19 49M 20 45T 7 00M 10A 20 30A 35A 50A 00M 20 19 49M 11 41M 8 00M 10A 20 30A 50A 00M 20 19 M 11 41M 9 00M 10A 20 30A M 50A 00M 20 M 00 20M 11 41M 10 00 23M 43 00 23M 43 00M 20 M 05 30M 55 11 03M 23 43M 03M 23 43M 00 20M 20M 45 12 03 23 43M 03 23 43M 00M 20 M 10M 35 13 03M 20 30A M 50A 03M 20 M 00 20M 00M 25 50M 14 00 10A 20 30A M 50A 00 20 M 00M 20 M 15 M 15 00 10A 20M 30A 50A 00 20M 00 20M 05 30M 55 16 00M 10A 20 30A M 50A 00M 20 M 00M 20 M 20M 45 17 00 10A 20M 30A 50A 00 20M 00 20M 10M 35 18 00M 23 43M 00M 23 43M 00M 20 41M 00M 25 50M 19 03 23M 43 03 23M 43 11 41M 15 41M 20 03M 23 43M 03M 23 43M 11 41M 11 41M 21 11 41M 11 41M 11 41M 11 41M 22 11 41M 11 41M 11 41M 11 41M 23 11 T 11 T 11 T 11 T HALINEN - Paavinkatu - Gregorius IX:n tie - Halistensilta - Halistentie - Hämeentie - Hämeenkatu - / Linjat 55 ja 56: Uudenmaankatu - Tuomiokirkkosilta - Aninkaistenkatu - Eerikinkatu - KAUPPATORI T35 Linja 55A: Kaskenkatu - Auransilta - Aurakatu - Eerikinkatu - KAUPPATORI T36 142
143 KAUPPATORI T36 - Eerikinkatu - Aninkaistenkatu - Tuomiokirkkosilta - Uudenmaankatu - Hämeenkatu - Hämeentie - Halistentie - Halistensilta - Gregorius IX:n tie - Paavinkatu - HALINEN 55, 55A, 56 KAUPPATORI - HALINEN Ilman merkkiä = Linjat 55 ja 56, jatkavat Halisista Räntämäkeen. A = Linja 55A Halisiin. N = Linja 55, jatkaa Halisista Räntämäkeen. Ajetaan Hakapellonkadun kautta. AN = Linja 55A Halisiin. Ajetaan Hakapellonkadun kautta. Ajoaika n. 18 min 24.4. - 4.6. ja 14.8. - 24.9.17 5.6. - 13.8.17 24.4. - 24.9.17 24.4. - 24.9.17 5 55A 6 10A 20 30A 50A 20 18 48 7 00 10A 20 30A 50A 00 20 18 48 18 8 00 10A 20 30A 50A 00 20 26 46 10 9 00 10A 20 30A 00 20 06 26 46 10 45 10 00 20 00 20 06 26 46 15 45 11 00 20 00 20 06 26 46 10 35 12 00N 20 00 20 06 26 46 00 25 50 13 00 10AN 20 30A 50A 00 20 06 26 46 15 14 00 10AN 20 30A 50A 00 20 06 26 46 05 30 55 15 00 10A 20 30A 50A 00 20 06 26 46 20 45 16 00 10A 20 30A 50A 00 20 06 26 46 10 35 17 00 10A 20 30A 50A 00 20 06 26 46 00 25 50 18 00 20 00 20 06 26 46 15 19 00 20 00 20 06 26 05 30 55 20 00 20 00 20 10 20 21 00 20 00 20 10 10 22 10 10 10 10 23 10 10 10 10
HAARLA - KAUPPATORI - HALINEN - RÄNTÄMÄKI Ilman merkkiä = Linja 55, lähtee pysäkiltä 392. M = Linja 56, lähtee pysäkiltä 364. MT = Linja 56, ajetaan vain Kauppatorille. K = Linja 55 ajetaan Kaistarniemen ja Papinsaaren kautta ajalla 24.4. - 4.6. ja 14.8. - 24.9.2017. Z = Linja 51 reittiä: Halvarink. risteys (pys. 345) - Haarla - Tammistontie - Majamäenkatu jatkuen linjan 51 reittiä. Ajoaika Kauppatorille n. 20 min 5 05Z 20 20 6 00 15M 55M 00 26M 05Z 7 34 50M 00 26M 00 52 8 14 34 50M 05 25M 41M 18M 52 9 14 34 50M 05 21M 45 20M 55 10 14 30M 54 01M 25 41M 20M 50 11 11M 34 51M 05 21M 45 10M 12 11K 31M 54 01M 25 41M 00M 30 50M 13 11K 31M 51M 05 21M 45 20 M 14 11K 30M 54 01M 25 41M 10 30M 15 11K 30M 54 05 21M 45 00 20M 50 16 10M 34 50M 01M 25 41M 10M 17 14 30M 54 05 21M 45 00M 30 50M 18 10M 34 50M 01M 25 41M 20 M 19 14 31M 54 05 18M 52 10 30M 20 11M 34 51M 18M 52 00 18M 52 21 14 26MT 52 18M 52 18M 52 22 18M 52 18M 52 18M 52 23 15M 15M 15M Linja 55: HAARLA - Kakskerrantie - / Linja 56: HAARLA - Tammistontie - Majamäenkatu - Kyyrläntie - Kukolantie - Kakskerrantie - / Hirvensalonsilta - Hirvensalon puistotie - Stålarminkatu - Unioninkatu - Itäinen Rantakatu - Kaskenkatu - Auransilta - Aurakatu - Eerikinkatu - KAUPPATORI T36 144
KAUPPATORI - HAARLA Ilman merkkiä = Linja 55. M = Linja 56. K = Ajetaan Kaistarniemen ja Papinsaaren kautta ajalla 24.4. - 4.6. ja 14.8. - 24.9.2017. Ajoaika n. 21 min 5 35 6 15 35M 08M 38 7 03 23MK 43 08M 38 30 8 03 23MK 43 08M 38 00M 30 9 03 23MK 43 00M 20 M 00M 30 10 03M 23 46M 00 20M 00M 25 50M 11 06 26M 46 00M 20 M 15 M 12 06M 26 46 00 20M 05 30M 55 13 06M 26M 43 00M 20 M 20M 45 14 03M 23 43 00 20M 10M 35 15 03M 23 43M 00M 20 M 00M 25 50M 16 03 23M 43 00 20M 15 M 17 03M 23 43M 00M 20 M 05 30M 55 18 03 23M 46 00 20M 20M 45 19 06M 26 46M 00M 30 10M 35 20 06 26M 46 00M 30 00M 30 21 06M 30 00M 30 00M 30 22 00M 30 00M 30 00M 30 23 00M 30 00M 30 00M 30 KAUPPATORI T35 - Eerikinkatu - Aurakatu - Auransilta - Kaskenkatu - Itäinen Rantakatu - Unioninkatu - Stålarminkatu - Hirvensalon puistotie - Hirvensalonsilta - / Linja 55: Kakskerrantie - Kukolantie - Kyyrläntie - Majamäenkatu - Tammistontie - HAARLA Linja 56: Kakskerrantie - HAARLA 145
56 PAPINSAARI - KAISTARNIEMI - HAARLA Ajoaika n. 6 min 24.4. - 4.6. ja 14.8. - 24.9.17 7 44 8 44 9 44 55 HAARLA - KAISTARNIEMI - PAPINSAARI Ajoaika n. 5 min 24.4. - 4.6. ja 14.8. - 24.9.17 12 11 13 11 14 11 15 11 PAPINSAARI - Papinsaarenkatu - Kaistarniementie - Kakskerrantie HAARLA HAARLA - Kakskerrantie - Kaistarniementie - Papinsaarenkatu - PAPINSAARI 146