722 724 722 724 Rautatientori - Honkanummi - - Furumo - Rautatientori - Jokiniemi - - Ånäs - Lövkulla
722 Rautatientori - Honkanummi - - Furumo - Rautatientori, lait. 2, pf. 2 5 20 50 5-6 10 40 6 20 49 7 07 30 50 7 15 38 8 10 50 8 00 20 50 9-14 50 10-12 00 15 15 38 13 00 50 16 05 16 38 14 42 17 03 33 15 02 20 42 18 03 50 16 00 20 35 55 19-20 50 17 25 18-21 00 La ja su / Lö och sö La ja su / Lö och sö 5-6 20 7-18 52 9-19 00 Kokonaismatka-aika / total körtid 40-45 min Nobina Finland Oy; puh. 09 525 711 tfn Linjan 722 pysäkit: Rautatientori - Hakaniemi - Haapaniemi - Sörnäinen(M) - Ristikkokatu - Paavalin kirkko - Kumpulan kampus - Sumatrantie - Valtimontie - Viikki - Kuusikkotie - Kyytitie - Sadolin - Malmarintie - Honkanummen hautausm - Honkanummentie - Sähkömetsä - Hakkila - Hakkilankaari - Kankikuja - Vanha Porvoontie - Vanha Myllypolku - Hanabölentie - Havukosken koulu - Sauvatie - Lehmipolku - Koivukylän koulu - Rasinkatu - Varvikkokuja - Rautkallionkatu - Havukallionkatu - Halmekuja Kytökuja - Havukallionkatu - Rautkallionkatu - Rasinkatu - Koivukylän koulu - Konttitie - Sauvatie - Havukosken koulu - Hanabölentie - Vanha Myllypolku - Kankikuja - Hakkilankaari - Hakkila - Sähkömetsä - Honkanummentie - Honkanummen hautausm - Malmarintie - Kyytitie - Kuusikkotie - Viikki - Valtimontie - Sumatrantie - Kumpulan kampus - Vallilan varikko - Ristikkokatu - Sörnäinen(M) - Haapaniemi - Hakaniemi - Rautatientori Hållplatser för linje 722: - Hagnäs - Aspnäs - Sörnäs(M) - Gallergatan - Paulus kyrka - Gumtäkts kampus - Sumatravägen - Valtimovägen - Vik - Sexansvägen - Skjutsvägen - Sadolin - Malmarsvägen - Furumo kyrkogård - Furumovägen - Sähkömetsä - Haxböle - Haxböleslingan - Stånggränden - Gamla Borgåvägen - Gamla Kvarnstigen - Hanabölevägen - Havukosken koulu - Stavvägen - Kostigen - Koivukylän koulu - Brakgatan - Risgränden - Rautbergsgatan - Högbergsgatan - Svedåkersgränden Kyttlandsgränden - Högbergsgatan - Rautbergsgatan - Brakgatan - Koivukylän koulu - Kontvägen - Stavvägen - Havukosken koulu - Hanabölevägen - Gamla Kvarnstigen - Stånggränden - Haxböleslingan - Haxböle - Sähkömetsä - Furumovägen - Furumo kyrkogård - Malmarsvägen - Skjutsvägen - Sexansvägen - Vik - Valtimovägen - Sumatravägen - Gumtäkts kampus - Vallgårds depå - Gallergatan - Sörnäs(M) - Aspnäs - Hagnäs -
724 Rautatientori, lait. 2, pf. 2 Rautatientori - Jokiniemi - - Ånäs - Lövkulla Lövkulla 6.05 4.55 6.35 5.25 7.05 5.55 7.35 6.25 8.05 6.55 8.35 7.20 9.26 7.40 10.25 8.00 11.25 8.26 12.25 8.50 13.25 9.14 14.25 10.22 14.50 11.22 15.10 12.22 15.28 13.22 15.50 14.22 16.10 14.53 16.40 15.22 17.10 15.55 17.40 16.27 18.20 16.50 18.48 17.20 19.25 17.50 20.25 18.22 21.25 19.22 22.15 20.22 23.15 21.22 0.05N 0.39N 22.22 1.05N 1.38N 23.02N 23.10N 23.25N 2.05Npe 2.39Npe 0.00N 0.08N 0.23N 3.05Npe 3.39Npe 1.05Npe 1.12Npe 1.27Npe 4.05Npe 4.39Npe 2.05Npe 2.12Npe 2.26Npe 3.05Npe 3.12Npe 3.26Npe 7.25 6.05N 6.14N 6.30N 8.25 7.05N 7.14N 7.30N 9.25 8.22 10.25 9.22
724 Rautatientori, lait. 2, pf. 2 Lövkulla 11.25 10.22 12.25 11.22 13.25 12.22 14.25 13.22 15.25 14.22 16.25 15.22 17.25 16.22 18.25 17.22 19.25 18.22 20.25 19.22 21.25 20.22 22.13 21.22 23.13 22.22 0.05N 0.39N 23.02N 23.11N 23.25N 1.05N 1.39N 0.00N 0.08N 0.23N 2.05N 2.39N 1.05N 1.13N 1.27N 3.05N 3.39N 2.05N 2.13N 2.26N 4.05N 4.39N 3.05N 3.13N 3.26N Su / Sö Su / Sö 7.25 6.05N 6.14N 6.29N 8.25 7.05N 7.14N 7.29N 9.25 8.22 10.25 9.22 11.25 10.22 12.25 11.22 13.25 12.22 14.25 13.22 15.25 14.22 16.25 15.22 17.25 16.22 18.25 17.22 19.25 18.22 20.25 19.22 21.25 20.22 22.15 21.22 23.15 22.22 0.05N 0.36N 23.00N 23.08N 23.23N 1.05N 1.35N 0.00N 0.08N 0.23N
724 Välipysäkeille ilmoitetut ajat ovat ohjeaikoja, joita ennen bussi ei ohita pysäkkiä / bussen kör inte förbi mellanhållplatserna före den angivna passertiden pe ajetaan perjantain ja lauantain välisenä yönä / körs natten mellan fredag och lördag N Tikkurilan, Simonkylän, Leinelän ja Koivukylän kautta, ei Kuusikon kautta / via, Simonsböle, Lejle och Björkby, ej via Sexan Kokonaismatka-aika / total körtid 40-50 min N-vuorot noin / N-turerna ca 50-55 min Nobina Finland Oy; puh. 09 525 711 tfn Linjan 724 pysäkit: Rautatientori - Hakaniemi - Haapaniemi - Sörnäinen(M) - Ristikkokatu - Paavalin kirkko - Kumpulan kampus - Sumatrantie - Valtimontie - Viikki - Kuusikkokuja - Nevatie - Hovitie - Sammaltie - Kanerva - Kesko - Hakintie - Kunnaantie - Urheilutie - Tähkäkuja - Toukopolku - Rosenlundintie - Hanatie - Hanabölentie - Havukosken koulu - Sauvatie - Lehmipolku - Kiulukuja - Koskenniska - Tapiontie - Nyyrikintie - Kaukonkuja - Päiväkummuntie Päiväkummuntie - Kaukonkuja - Nyyrikintie - Tapiontie - Kiulukuja - Konttitie - Sauvatie - Havukosken koulu - Hanabölentie - Rosenlundintie - Toukopolku - Tähkäkuja - Edvard Blomqvistin p - Urheilutie - Kunnaantie - Hakintie - Kanervantie - Kanerva - Hovitie - Nevatie - Kuusikkotie - Viikki - Valtimontie - Sumatrantie - Kumpulan kampus - Vallilan varikko - Ristikkokatu - Sörnäinen(M) - Haapaniemi - Hakaniemi - Rautatientori Hållplatser för linje 724: - Hagnäs - Aspnäs - Sörnäs(M) - Gallergatan - Paulus kyrka - Gumtäkts kampus - Sumatravägen - Valtimovägen - Vik - Sexansgränden - Nevavägen - Hovvägen - Mossvägen - Ljungmo - Kesko - Haxvägen - Stenkullavägen - Idrottsvägen - Axgränden - Vårbruksstigen - Rosenlundsvägen - Hanavägen - Hanabölevägen - Havukosken koulu - Stavvägen - Kostigen - Stävgränden - Forsnacken - Tapiovägen - Nyyrikkivägen - Kaukogränden - - Kaukogränden - Nyyrikkivägen - Tapiovägen - Stävgränden - Kontvägen - Stavvägen - Havukosken koulu - Hanabölevägen - Rosenlundsvägen - Vårbruksstigen - Axgränden - Edvard Blomqvists st - Idrottsvägen - Stenkullavägen - Haxvägen - Ljungmovägen - Ljungmo - Hovvägen - Nevavägen - Sexansvägen - Vik - Valtimovägen - Sumatravägen - Gumtäkts kampus - Vallgårds depå - Gallergatan - Sörnäs(M) - Aspnäs - Hagnäs -